Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit a véleményed Imre Kertész...

Mit a véleményed Imre Kertész legmagasabb szintű állami kitüntetéséről? Nagyon is helyénvalónak vagy végtelenül felháborítónak tartod?

Figyelt kérdés

2014. aug. 20. 13:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Egy Nobel-díjas kitüntetése nem tudom miért lenne felháborító. Ebben max annyi a felháborító hogy a fidesz megint csak és kizárólag fidesz nyaligátorokat tüntetett ki. De ezt már megszoktuk.
2014. aug. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

nem érdekel.


egészségére

2014. aug. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%

Mindign is foglalkoztatot t az a kerdes hogy miert kell patyolgatni kituntetni es egyeb se...nyalos dolgot muvelni egy magyarul beszelo nem magyar miatt....

Egyszoval felhaborito...de megertem hogy a kormanynak nem volt mas valasztasa....

2014. aug. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%

Botrány, hogy egy ilyen hírhedt magyarellenest, pusztán a zsidó származása miatt kitüntették!

Orbán mégiscsak lefekszik nekik!

Teljes kiábrándulás a Fideszből!

2014. aug. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%

A magyar „genetikusan alattvaló”, „se tanulni, se dolgozni nem tud és nem akar”


EZ KAPTA A KITÜNTETÉST ORBÁNTÓL!

2014. aug. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
26%
Mint minden az orbáni politikában, ez is csak egy trükk, egy manipuláció. Nem tudom, mi volt a célja vele Orbánnak, de majd egyszer talán megtudjuk. Lehet, hogy Nyugatról a zsidó szervezetekkel való konfrontáció, meg az illiberális beszéde miatt a színfalak mögött megint szorongatják, és a pávatánc keretében most tett egy ilyen lépést.
2014. aug. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20%

Igen..de mint irtam a kormany igy is nehez helyzetben van a bankok miatt ha a kerteszt nem tunteti ki akkor onnantrol is furni kezdik...

Engem nem erdekel csak tegyek rendbe valahogy az orszagot es ha majd ugy lesz mint a 90-es evek vege fele hogy minden szomszedot lehagytunk es muszaj maskepp viszonyuljanak hozzank na akkor majd lehet pofozni a kerteszt is.....es e kormanyrol ezt el tudnam kepzelni ergo nem haragszom hogy kituntettek mert sejtem hogy nem szivesen tettek.

2014. aug. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
22%
Valóban Kertész Ákos, de Imre barátunkkal egy kutya!
2014. aug. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
28%
Nem csoda, ha kevertem a kettőt!
2014. aug. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%

Büszkék vagyunk a magyar származású híres emberekre.

A kitüntetés élét azért azonnal tompítják:


Kertész Imre bírálóját is kitüntette a kormány

[link]

2014. aug. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!