Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen képzettség szükséges...

Milyen képzettség szükséges ahhoz, hogy valaki BKV sofőr / ellenőr / egyéb sztrájkoló alkalmazott lehessen?

Figyelt kérdés

Csupán azért kérdem, mert egy diplomás tanító havonta átlag 110-130 ezret keres, és a mai körülmények között talán stresszesebb meló is, mint a buszvezetés. És akkor az orvosokat még meg sem említettem...

Kategória meg nem véletelül ez.


2010. jan. 16. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Kell jogsi meg PÁV.
2010. jan. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Műveletlen vagyok tudom de...mi az a PÁV?
2010. jan. 16. 17:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Én tanár szeretnék lenni, és vicces hogy egy buszsofőr 2x annyit keress 8 általánossal akár, és azt hiszem hamarabb mennek nyugdíjba, ami szintén nem kevés értelemszerűen, ha dolgozik mellette... szóval sztrájkoljatok BARMOK!
2010. jan. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pályaalkalmassági vizsga.
2010. jan. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

C v. D kategóriás jogsi és pályalkalmassági vizsgálat(PÁV)

Sok szerencsét;)

2010. jan. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jogsi ha csuklós akkor F kat Különleges gépjárműre, Pálya alkalmassági vizsgálat,

Gyakorlat vagy E az az nehéz pótkocsi, vagy D normál busz, + egy átképzés vagy a BKV vagy a Volánnál. Az összes jogsi és páv kb 1,2-1,4 milla mire minden megvan !


Hihetetlen sz@r munka. A tanároknak fogalma nincs, hiszen se hétvége, se ünnepnap, folyamatos műszak, és nincs nyári őszi, tavaszi, szünet!


Soha nem voltam busz fosőr, csak vannak ismerőseim. Nem lennék akkor sem ha megdupláznák a mai fizukat!

2010. jan. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Anyám 100000 ftért mossa az öregek pcsáját otthonba, arra is éveket várt hogy felvegyek, általában próbaidőre veszik fel 6 hónapra az embereket és úgy hosszabbítják a szerződést, jah és itt sincs hétvége és karácsonykor se, dec24. és 25.-én is dolgozott szóval...
2010. jan. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
18:10 - A tanároknak se jobb, hidd el, erről meg a sofőröknek nincs fogalma. Tanár van a családban, tudom, miről beszélek.
2010. jan. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!