Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azt nem értem, hogy a Jobbikot...

Davidpsp kérdése:

Azt nem értem, hogy a Jobbikot miért szidják ennyire, amikor nem is mondott rosszat. Miért kell szidni?

Figyelt kérdés
A Jobbik csak rendet akar tenni, nem náci és nem kommunista párt! Azok mondják ezt, akik féltékenyek rá és nem értik az igazságot! Én is Jobbikos vagyok, de én azt mondom, hogy a Jobbik nem náci, nem fasiszta, nem rasszista, nem kommunista és nem kamu párt! Ezt azok mondják, akik nem szeretik a rendet, hanem a bűnözést szeretik és a szemétkedést! Ha ennyire utálják, az oké! De akkor sem kell szidni a politikája miatt! Azt tudom hogy kik alapították, de nem kell a rosszra gondolni. A Jobbik csak normális jövőt akar, meg rendet akar tenni az országban. Miért nem értik meg az emberek, hogy a Jobbik csak jót akar és nem rosszat ?

2014. szept. 8. 08:22
1 2 3
 1/25 tetro ***** válasza:
49%
Te ezt mondod, más meg mást. Söt vannak akik mást is gondolnak a jobbikról mint te. Lehet a politikájával se értenek egyet. A világ ilyen kegyetlen...
2014. szept. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
48%
A Jobbik nem más, mint egy politikai kisvállalkozás. A lényege, hogy amíg a hülyék elhiszik az arabbarát baromságaikat, addig jön Vonáék segge alá a Merci meg a parlamenti szék.
2014. szept. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
60%

Lehet hogy az amit a Jobbik akar, sok embernek nem tetszene. Nekem sem.


Hogy a Jobbik rasszista-e vagy sem, azon lehet vitatkozni, szerintem igen. Hogy naci-e? Talan nem.


"a Jobbik nem náci, nem fasiszta, nem rasszista, nem kommunista és nem kamu párt! Ezt azok mondják, akik nem szeretik a rendet, hanem a bűnözést szeretik és a szemétkedést!"


Mondjuk valoszinuleg teged sem az eszedert szeretnek.

2014. szept. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
30%

Majd ha nagyfiú leszel, akkor megérted.

Reméljük.

2014. szept. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező! És te miért nem érted meg, hogy a jobbik politikája csak rosszat tenne az országnak, nem pedig jót? Ne akard, hogy felsoroljak a történelemből pár embert, akik csak "jót" akartak az országuknak!
2014. szept. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
30%

Szerinted a Jobbik csak jót akar, ami igaz is lehetne, ha olyan programja lenne, amivel ezt meg is tudná valósítani.

De ilyen nincs!

Nem elég a problémákról csak beszélni, megvalósítható megoldás is kellene.

A pokolba vezető út is jószándékkal van kikövezve.

2014. szept. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
19%

A Jobbik politikája szinte egy az egyben megegyezik a kubai vezetésével. Az alábbi képek magukért beszélnek, milyen lenn egy Jobbik által irányított Magyarország:


[link]

2014. szept. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
53%

Onnantól kezdve, hogy Putyin pénzeli őket és mellette még arabmániások is - szóval gondolom onnan is csurran-cseppen nekik valami - nincs miről beszélni.


Ezek a körök nyomban benyújtanák a számlát, amint a Jobbik kormányra kerülne, mivel nem a két szép szemükért adtak nekik támogatást.


Ennél többet nem is kell mondanom, de valószínűleg Kína is vastagon benne van a Jobbik ügyeiben.

2014. szept. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
53%
Kicsit olyan mintha egy 8 éves kisgyerek írná ezt. Megkérdezhetjük, Dávid mennyi idős vagy?
2014. szept. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
25 vagyok!
2014. szept. 8. 09:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!