Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azt nem értem, hogy a Jobbikot...

Davidpsp kérdése:

Azt nem értem, hogy a Jobbikot miért szidják ennyire, amikor nem is mondott rosszat. Miért kell szidni?

Figyelt kérdés
A Jobbik csak rendet akar tenni, nem náci és nem kommunista párt! Azok mondják ezt, akik féltékenyek rá és nem értik az igazságot! Én is Jobbikos vagyok, de én azt mondom, hogy a Jobbik nem náci, nem fasiszta, nem rasszista, nem kommunista és nem kamu párt! Ezt azok mondják, akik nem szeretik a rendet, hanem a bűnözést szeretik és a szemétkedést! Ha ennyire utálják, az oké! De akkor sem kell szidni a politikája miatt! Azt tudom hogy kik alapították, de nem kell a rosszra gondolni. A Jobbik csak normális jövőt akar, meg rendet akar tenni az országban. Miért nem értik meg az emberek, hogy a Jobbik csak jót akar és nem rosszat ?

2014. szept. 8. 08:22
1 2 3
 11/25 tetro ***** válasza:
46%

09.06

Ez esetben a világ megérett a pusztulásra.

2014. szept. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
64%
Ha már 25 évesen ennyire futotta, akkor szerintem ne foglalkozz többet politikával, inkább keress valami tűrhető munkát amivel majd eltarthatod a családod, és max. 4 évente rászavazol a Jobbikra.
2014. szept. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
30%

"25 vagyok!"


Ok. Vonjunk le belőle 10-et, és akkor azt mondom elég éretlen a gondolkodásod, de legalább kérdezel nem kioktatsz. Már az is nagy szó az itt levő tinik közt.


Tudod, Dávid, minden párt jót akar. Egy pártnak sincs a programjába hogy "haha, jól bevezetjük a létezési adót, csak azért hogy jóóól megszívják az állampolgárok". Ha majd szavazhatsz, inkább arra érdemes fektetni a hangsúlyt hogy mit TESZ/TETT a párt, ahelyett hogy mit MOND/MONDOTT. Az érzelmeket pedig kicsit félretenni (a te esetedben picit nehéz lesz), mert a legtöbb párt az állampolgár érzelmeire akar hatni a másik pártok bemocskolásával.

További kellemes politizálást.

2014. szept. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
73%

"Ez esetben a világ megérett a pusztulásra."


Ugyan, van nálunk cirka 1 millió öregasszony, akik szerint Orbán Viktort Isten küldte közénk, hogy megmentsen minket és személyesen az égő csipkebokor ad neki tanácsokat, miközben angyalkák vigyázzák lépteit.

És mindezt úgy, hogy a kor állítólag tapasztalattal és bölcsességgel jár.


Ehhez képest Dév nem is áll olyan rosszul. :D

2014. szept. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
83%

"Az h közben a baloldal pergett szét, mert álomvilágban éltek az nem számít."


Milyen baloldal?

Baloldal nincs Magyarországon, csak olyanok, akik annak mondják magukat.

2014. szept. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
44%

Na látom összefutott a kisebbség, ilyen egységet is rég láttam.

Tetro, 62%, 46%, 56%, 54% és 61%.

Már csak 37/38% hiányzik, alig várom h elkezdje, h"mert a jobberek így

meg úgy"

Na h válaszoljak is, amint láthatod ugyan az a 3-4 felhasználó próbálja

úgy beállítani hazugságokkal, mintha nem tudom milyen ellenállás lenne

a Jobbikkal szemben.

Ők azok, akik 2008 óta mindennap leírják, h a Jobbiknak már csak pár

nap és teljesen szétesik.

Az h közben a baloldal pergett szét, mert álomvilágban éltek az nem

számít.

Jönnek hülyeségekkel, h Putyin pénzeli őket, h majd ezt fognak meg azt,

csak épp sehol egy link vagy valami bizonyíték.

Kétségbeesve kapálóznak:)

2014. szept. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
49%
Az neked nem eleg bizonyitek hogy a korabban meglehetosen oroszellenes Jobbik Kagebela feltunese utan 180 fokos fordulatot vett es oroszbarat lett? Amire meg jopar jobbikos is csak kapkodta a fejet?
2014. szept. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
32%

Már most is kivan a tököm a Fidesz nemzeti baromságaival, akkor milyen lenne még a Jobbik alatt?

Bele nem merek gondolni...

2014. szept. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
31%

"A Jobbik csak rendet akar tenni, nem náci és nem kommunista párt!"

Jól mondod kérdező. Nem náci párt, bár hajaz rá. Nem kommunista, csak átvesz néhány elemet. Rendet akar. Csak az a baj, hogy a feladat megoldását nem akarni kell, hanem érteni hozzá. És amit ők leírnak a megoldásról, abból világos, hogy nem értik. Lehet, hogy akarják, de ez kevés. Tudni is kell.

2014. szept. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
13%
Őszintén, szerinted ez a dilettáns brigád el tudna vezetni egy országot?? Kb. egy sarki kis boltot se bíznék rájuk...Olvastad már a programjukat? "Újra tárgyaljuk az államadósságot", igen miután csődöt jelentettek és egy évezredre elvesztette a bizalmát a külföldi tőke, ez aztán tényleg nagyon jó. Mikor ellenzékben is az ilyen ökörségekkel foglalkoznak mint, hogy x miért kap díjat, y miért csinált koronás darth vader pólót, z miért nem trianonozik habzó szájjal, most komolyan van olyan ember aki ilyenekre bízna egy ORSZÁGOT?
2014. szept. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!