Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azt nem értem, hogy a Jobbikot...

Davidpsp kérdése:

Azt nem értem, hogy a Jobbikot miért szidják ennyire, amikor nem is mondott rosszat. Miért kell szidni?

Figyelt kérdés
A Jobbik csak rendet akar tenni, nem náci és nem kommunista párt! Azok mondják ezt, akik féltékenyek rá és nem értik az igazságot! Én is Jobbikos vagyok, de én azt mondom, hogy a Jobbik nem náci, nem fasiszta, nem rasszista, nem kommunista és nem kamu párt! Ezt azok mondják, akik nem szeretik a rendet, hanem a bűnözést szeretik és a szemétkedést! Ha ennyire utálják, az oké! De akkor sem kell szidni a politikája miatt! Azt tudom hogy kik alapították, de nem kell a rosszra gondolni. A Jobbik csak normális jövőt akar, meg rendet akar tenni az országban. Miért nem értik meg az emberek, hogy a Jobbik csak jót akar és nem rosszat ?

2014. szept. 8. 08:22
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
8%

Nem tudom miért kell leszólni szerencsétlen Kérdezőt! Csak feltett egy kérdést,és kíváncsi a véleményeitekre!

Ami a kérdést illeti: Nem tudom miért kell leszólni a Jobbikot! Gyurcsánytól kezdve az Orbán is kapott esélyt! Ők miért nem kaphatnak? Mindenki siránkozik h "Elegem van a fideszből!" Ilyenkor látszik ezeken a bizonyos embereken h nem a fidesszel hanem mindennek bajuk van!És ha bajuk van tegyenek róla, h ne legyen bajuk!

Szerintem igenis megérdemelnének egy esélyt!

2014. szept. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 tetro ***** válasza:

18.55

azért adjunk esélyt egy nyíltan szélsőséges pártnak, mert az eddigieket rosszak voltak? akkor már miért nem az LMP?

2014. szept. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"Szerintem igenis megérdemelnének egy esélyt!"


Az orszagnak ott es akkor lenne veglegesen vege.

2014. szept. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
90%
A jobbik nem mondott rosszakat? Te miről beszélsz, kis buta? Gyűlölöm a fideszt, mint a sz..rt, de akkor inkább már ők.
2014. szept. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

mert Magyarországon menő panaszkodni, ellenben lopni hazudni és okoskodni sikkasztani menő.

Ennek a hozzáállásnak kell megváltozni, alapvetően,a társadalom döntő többségében.

Tisztesség, becsület, hit, kitartás, Jobbik!

2015. dec. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!