Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Ti bánnátok, ha...

Fideszesek! Ti bánnátok, ha orbán diktatúrát vezetne be?

Figyelt kérdés

2014. szept. 28. 23:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem pezsgőt bontanának.
2014. szept. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Sőt ! Akkor a választásokat is meg lehetne spórólni és még több ember mehetne közmunkára.
2014. szept. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Miért van olyan érzésem, hogy ti ketten nem fideszesek vagytok?
2014. szept. 28. 23:54
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Én még egy fideszessel sem találkoztam ezen az oldalon, pedig itt vagyok évek óta minden este... (!!?)
2014. szept. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Én igen, egyik szerint Orbán a megváltó...
2014. szept. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

Sok itt a fideszes, csak általában a könnyen támadható kérdéseket igyekeznek elkerülni.


Öreganyám egyébként borzasztóan fideszes és biztos vagyok benne, hogy nem bánná. Sőt, talán még örülne is, ha Orbán eltakarítaná az összes "kommunistát, nácit, és libsit". :D

2014. szept. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%
Ha emellett rájönnének pl olyan dolgokra, hogy az ország azért van a béka feneke alatt, mert egyszerűen az emberek szarul keresnek, hiába az adócsökkentés, meg kutyafüle, lehet ezt ragozni, de a bérrendezés nélkül sose lesz olyan hű de jó helyzet, hogy azt mondhassák, de sok pénz van és mekkora jólét, na most bérrendezünk, akkor nem bánnám. Tulajdonképpen nem az számít, hogy hány párt van, meg stb. hanem az, hogy mi a jó eget csinálnak. Márpedig itt 25 éve hiába van szupi jó demokrácia, összesen 6-7 évtől eltekintve (ami tulajdonképpen spontán javuló helyzet volt, de derékba törték a Bokros csomaggal, majd szépen kiigazította Medgyessy, aztán a fidesz megint csak hagyta a maga útján javulni, mígnem a fidesz után Medgyessy megint csak értelmes volt, és szép reményeink voltak, de megbuktatták és akkor csőstől jött a baj Gyurcsánnyal meg Kókával, amit aztán Bajnai tetézett, majd most a fidesz ilyen-olyan jó dolgok mellett folyamataosan marha nagy baromságokat csinál) csak a szerencsétlenkedés van. Szóval szerintem tök mindegy lenne, hogy milyen formában működne valami értelmes kompánia, csak értelmes lenne. Hülyékkel a demokráciában se megyünk semmire.
2014. szept. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kérdező! rosszul kérdeztél. Nem arról van szó, hogy bánnák-e, vagy sem, hanem arról, tudnák-e. Ha tudnák, azt is, mi a diktatúra, akkor ma a kérdés értelmetlen lenne, mert nem lehetne tudni, mi az hogy Fidesz.
2014. szept. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
Első vagyok. Valóban nem vagyok fideszes. Ezen az oldalon időközönként 2008 óta fordulok meg. Biztosra vettem, hogy ilyen kérdésre egy fideszes nem fog válaszolni. Kerülik a kellemetlen kérdést, ahol esetleg saját magukkal kerülnek ellentmondásba (kognitív disszonancia), annál gyávábbak. Várhatod, hogy egy fideszes válaszol majd neked. Sajnos tapasztalat, természetesen ha utánam megtenné valaki elnézést tőle és örülök neki.
2014. szept. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hallgatás beleegyezés?
2014. szept. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!