Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vallásos jobbikosok, mit...

Vallásos jobbikosok, mit tennétek ha fiatok bejelentené, hogy ateista akar lenni és belépett a Demokratikus Koalicióba?

Figyelt kérdés
Elfogadnátok?

2014. okt. 6. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

"Elfogadnátok?"


Milyen opció van még? Persze hogy elfogadnám. (de mivel ilyet írok, hogy elfogadnám, nyilván nem Jobbikos vagyok. Nem tudom, létezik-e ilyen az ő szótárukban.)

2014. okt. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Elmagyaráznám neki hogy nem éppen becsületes dolog (amiket képvisel a DK), viszont ha profitálhat akkor hajrá de ne hagyja hogy kihasználják.
2014. okt. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

Én magam is Jobbikos vagyok, de nem vagyok vallásos.

Számomra a kereszténység inkább egy kultúra, kultúrkör, mint vallás.

Például az is, hogy nálunk Karácsony van és nem Hanuka, Húsvét van és nem Ramadán....stb


A Demokratikus Koalícióba meg biztos, hogy nem lépne be, mert megfelelő, értékelvű szellemiségben nevelném.

2014. okt. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Ateista DK-s! Mit tennél, ha fiad kikeresztelkedne, és belépne a jobbikba?
2014. okt. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%

Mondok valami számodra szomorút: akinek még él az apja, az nem lehet DK tag...

A kérdésre válaszolva: megásatnám a sírját vele, igaz, nincs fiam, de ha lenne, ilyet nem tenne :)

2014. okt. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pff.. szóval azért 0% mert miért? Mert nem szidtam a jobbikot vagy mi? Elvileg őket kérdezted de ez inkább olyan ti dk-sok nem unjátok hogy korrupt maffiózókra szavaztok féle kérdés. Szóval kinyalhatod:D
2014. okt. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok vallásos, sem igazán jobbikos, de az én leszármazottam akkora marhaságot nem csinálna, hogy belépne abba a törpepártba egy főbohóccal az élén. :D


Aki ilyenre vetemedik ott nevelési gondok vannak, valószínűleg nálatok is. :)

2014. okt. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez most komoly?

Jobbikos nem lehet ateista?

Keresztény nem lehet DK-s?

Miért csak ezek az opciók léteznek?

2014. okt. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én azon csodálkozom, amit olvastam, hogy egy fél japán DK jelöltenek egy jobbikos Shalommal köszönt....
2014. okt. 7. 11:22
 10/10 anonim ***** válasza:

"Én azon csodálkozom, amit olvastam, hogy egy fél japán DK jelöltenek egy jobbikos Shalommal köszönt...."


Én meg azon csodálkoztam, hogy a félig japán DK-s jelöltnek ez mennyire rosszul esett. Csak nem antiszemita?

2014. okt. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!