Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Youtuben mi a logikája annak...

Youtuben mi a logikája annak hogy letiltják a like/dsiliket?

Figyelt kérdés
A kommentet megértem, de ha valaki felrak egy hazug szar videót, és még azt sem hagyja hogy az meberek megmondják hogy ez hülyeség, s nem tetszik nekik....

2014. okt. 14. 15:49
 1/4 Vadkan01 ***** válasza:
58%
Vannak emberek akik a legkisebb kritikát sem szeretik.
2014. okt. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Nem feltétlen az az oka, amit előttem írtak. Pl. vannak esetek amikor az ember szerez néhány "ellenséget" mondjuk az adott portálon és ők csak úgy poénból le dislikolják.


Vagy esetleg még arra is tudok gondolni, hogy néhány youtuber kizárólag a feliratkozóival akarja megosztani a videóit, és miel letiltja a likolás opciót ezzel kissé visszább tudja venni a videója terjedését úgymond. (bár ez elég hülye indok szerintem)

2014. okt. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van néhány extrém eset (pl. nemrég elhunytról készült megemlékező videó), ahol indokolt lehet a like/dislike letiltása. De a legtöbb esetben pont az az oka, amit írtál, hogy a feltöltő tudatosan csinál hülyeséget, és azt akarja, hogy akik odatévednek, ne kapjanak egyből visszajelzést a félrevezetésről. Emellett persze az emberi hiúság is közrejátszhat, sokan nem bírják elviselni a kritikát, és inkább kitalálnak valami igazolást a tiltásnak, pl. trollok, hangos kisebbség, a rendszer rossz kialakítása, és minden egyéb, ami azt üzeni, hogy ő valójában sikeres videós.
2014. okt. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Spion9 válasza:

Üdvözöllek.


Én is rendelkezem egy YT csatornával.

Az utóbbi időben én is letiltottam a kommenteket, és a LIKE / DISLIKE lehetőséget.

Miért?

Mert túl sok a retardált idióta, akik azt hiszik, hogy majd jól megmondják nekem a véleményüket.

Ez engem csöppet sem érdekel, ezért tiltottam mindent.

Ha valakit érdekel a videóm, akkor megnézi, ha meg nem akkor ne fröcsögjön feleslegesen 100 accounttal.

Tudom, hogy több mint 3 éve kérdezted ezt.

Viszont nekem csak most került a szemem elé ez a kérdés.


A sok aljas kis tetű troll ellen mindenki védekezik valahogyan.

Van aki tagadással, hogy őt nem érdekli a negatív kritika, van aki a tiltással.

Én utóbbi vagyok, mert nem vagyok kíváncsi az ilyen emberek véleményére.

Nem tetszett amit láttál, arra is van megoldás.

Röviden így hangzik:

"Húzz a p i c s á b a, és ne nézd a videóimat!"


Nos, erre a sok kis f a s z k a l a p nyomja a dilike-ot.

Mert nem veszi észre, hogy Ő maga a probléma forrása.

2017. nov. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!