Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted van reális esély,...

Szerinted van reális esély, az internetadó bevezetésére a XXI. sz-ban?

Figyelt kérdés

Először is rengetegen neteznek és nem csak a filmtorrentezőkre gondolok, de onlinejátékosokra, youtubeosokra, fórumosokra, tanulókra is. Feltételezhetően hatalmas lenne a társadalmi nyomás a kormányon és érezné a FIDESZ, hogy hatalmas tömegeket haragítana el. Gondolom ezt nem akarná


A másik érv ellene, hogy EU-s tagok vagyunk, elvileg függünk a gazdaság révén reálisan gondolkozó multinacionális érdekektől, melyek és az EU-is kinyílvánította az internet szabadságát. Véleményem szerint akarnák és képesek lennének a kormányra erőszakot gyakorolni, hogy ne vezessék be


Harmadrészt ez a hátrányos helyzetű térségek integrációját nehezíti, mely következtében leszakadáshoz vezetne valamint a fejlődő térségek is jelentősen lemaradnának


A netadó bevezetése egy médiahack esetleg egy vicc vagy van realitása ?


2014. okt. 21. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden megvalósított Orbán, amit eddig eltervezett....
2014. okt. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

a mai adatforgalmam 31 GB pedig csak youtuboztam (1080p) és játszottam.


31*150= 4650 Ft adó. Egy nap.

2014. okt. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ezek után vissza kell térni a VHS-re. Majd a slágerlisták közben felveszed a zenét és azt hallgatod, mint a régi szép időkben


Videotékák lehet visszajönnek ?

2014. okt. 21. 23:05
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azon gondolkodtam el, hogy Egyetemistaként, akkor korlátozni fogják az internet használatot?
2014. okt. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagyok benne, hogy nem lesz ebből semmi, éppen ez a lényege!

Majd holnap vagy holnapután bejelentik, hogy mégsem vezetik be az internetadót, a hülye nép pedig ünnepelhet, hogy milyen "jó" kormányunk van. Addig sem az amerikai botrányról beszélnek.

2014. okt. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és közben a többi adót amit még bevezettek, (szappan, sampon adó) azt senki nem veszi észre, mert ezzel elterelték a figyelmet.
2014. okt. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt egy gondolatom : figyelem elterelés ez csak...
2014. okt. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak szimpátia felmérés ?

Most kiderül mennyire szeretjük az orbán-rendszert valójában ...

2014. okt. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!