Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért rosszabb gyurcsány mint...

Miért rosszabb gyurcsány mint orbán?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném: Nem szeretem egyiket se, én kapitalizmus és szabad piac párti vagyok, tehát ezek a komcsik nem játszanak nálam.


Tehát a témára visszatérve: Miért rosszabb gyurcsány mint orbán? Mik azok a tények, amelyben rosszabbak?


Nem statisztikai adatokra vagyok kíváncsi, hanem hétköznapokban is tapasztalható dolgokra.

Tehát nem kérek állami ksh meg egyéb statisztikákat, EGYIK OLDALRÓL SE.

Csakis tapasztalatokat a való életből. Lehetőleg írjátok le, melyik megyében laktok.

Köszönöm!


2014. nov. 3. 20:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Mert neki köszönhetjük Orbán 2/3-át.

Zsinórban már másodszor.

2014. nov. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
72%
pl: Tünetes valami miatt. Gyurcsány: Majd megunják és hazamennek. Orbán: Ebben a formában nem lehet bevezetni a netadót, ha ennyire ellne vannak.
2014. nov. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Gyurcsány nagyon liberális.
2014. nov. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%
Míg Orbán teljes mértékben báb addig Gyurcsány benne van gonosz szabadkőműves szervezetekben és el akarja törölni a nemzetet.
2014. nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Egyik 19 a másik egy híján húsz.
2014. nov. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem Orbánék jobban tudnak lopni a közpénzekből, hangosabban tudják mondogatni, hogy ők a nép érdekében (értsd: maguk, családjuk, baráti körük érdekében) dolgoznak éjjel nappal.

Valamint sokkal jobban költünk költünk értelmetlenül milliárdokat a "haza építésére" (értsd: üres stadionok építése).


A maszop most tanulhat a Fidesztől, hogy hogyan is kell ezt a lopósdit csinálni!

2014. nov. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

3-mas: És ebből mit tapasztalsz a hétköznapjaidban? Merthogy a nemidénbarnultak ugyanúgy viselkednek most is, ugyanannyi joggal. Tehát ebben a témában nincs különbség.

Mire gondolsz?


Jöhetnek amúgy a válaszok nyugodtan.

2014. nov. 3. 20:26
 8/17 anonim ***** válasza:
45%

azé mer gyurcsány zsidó


orbán meg ZSICI (zsidó-cigány turmix)

2014. nov. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon hasznos válasz volt.
2014. nov. 3. 20:36
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
Ha normális ország lennénk, akkor egyiknek sem lenne helye a politikában.
2014. nov. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!