Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a politikai vezetés úgy...

Ha a politikai vezetés úgy dönt, kilépünk az EU-ból, majmolás lenne a dunai teadélután?

Figyelt kérdés

Nem kell teának lennie, mert nem is lesz

Simán kidobunk mindent egy Bécs felől érkező hajóból

Ez menő lenne, vagy utánzás?


2014. nov. 7. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Úgy ünnepelni Magyarország gazdasági tönkremenetelét?

Remek módszer!

Támogatom.

2014. nov. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Reméljük, beveszik az elgurult gyógyszert, és visszavesznek az ilyen szovjet-nyugat párhuzamvonásból.

Mondjuk ezt leginkább itt belföldön tálalják így, ők is nagyon jól tudják, hogy a világ legnagyobb hülyesége lenne kilépni.

2014. nov. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Igazi gyakorló elmebeteggel van dolgunk :D

De valóban sokan fognak ünnepelni, úgy lesz beállítva, mintha az oroszok mentek volna ki megint.

Persze utána szét fog rohadni minden, de az nem baj.

2014. nov. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2004-ben volt a honfoglalás?

EU előtt és után is van élet.

2014. nov. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Simán kidobunk mindent egy Bécs felől érkező hajóból "


Ezt csak én nem értem? Ha kilépünk az EU-ból miért jön erre egy hajó Bécs felől, és mit dobunk ki belőle? És mit csinálunk egy Bécs felől érkező hajón?

2014. nov. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Na,megkezdődött a hétvége a diákoknak is,nincs iskola. Dekár...

Ha kilépünk az EU-ból,Magyarországnak ott van vége. Egyrészt mert gyorsan rengetegen elhúznák a csíkot míg könnyebben lehet EU-s tagként. Másrészt kivonulnak a külföldi befektetők,akik még a tócsa felett tartják ezt az egész kócerájt. Majd a kártyapakli magától omlik össze. Gondolkozz kicsit kedves kérdező.

2014. nov. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Előző, te 2004-ben születtél?

Én még az átkosban. Ott is volt csillagos lobogó és unió. Aztán jött 1989. Sokan attól rettegtek, hogy ránk szakad az ég, de nem lett igazuk.

(Grönland 1985-ben kilépett és köszöni szépen jól van.)


Nem vagyok közgazdász, nem tudom konkrétan, fillérre pontosan hogyan érintené a gazdaságot a kilépés, de hogy nem halnánk éhen, az tuti.

2014. nov. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok közgazdász, nem tudom konkrétan, fillérre pontosan hogyan érintené a gazdaságot a kilépés, de hogy nem halnánk éhen, az tuti."

Én se vagyok közgazdász, de az biztos, hogy ha egyáltalán a kilépés szándékát belengetnénk már attól bedőlne a forint. És ha valóban kilépnénk, akkor szerinted a külföldön így is(vámmentesen) versenyképtelen Magyar termékek mennyire lennének versenyképesek vámmal??

2014. nov. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"a kilépés szándékát belengetnénk már attól bedőlne a forint." Ebben egyáltalán nem vagyok biztos.


Egy szóval nem mondtam, hogy ne érhetné a gazdaságot hátrány, nekem csak abból van elegem, hogy egyesek világvégét, apokalipszist jósolnak, miszerint az EU-mentes övezetet azonnal megszállják a zombik, vámpírok, marslakók, békák potyognak az égből, sáskajárás pusztítja a termést és a magyar lakosság egy év alatt éhen hal, a túlélőknek a zombik eszik ki az agyát.



Bye the way, ami a hétköznapi embereket leginkább érdekli: a 2014-es életszínvonal alacsonyabb a 2004-esnél + fél millió magyar vándorolt külföldre.


Amúgy neked van cukrászdád Bécsben?

(bocs, de ezt nem hagyhattam ki:)

2014. nov. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!