Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyre jobban csökken az...

Egyre jobban csökken az államadósság, nemrég 2 milliárd eurót törlesztettünk az EU-nak, nem ironikus, hogy ezek ellenére államcsődöt emlegetnek egyesek?

Figyelt kérdés
[link]
2014. nov. 8. 15:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%

Anyának még mindig nincsen munkája :(

Nyáron megy ki Ausztriába...


Ne csak a hirado.hu-t olvasgasd...Próbálj meg több hírportálból értesülni.

2014. nov. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
12%

Egyszerű a képlet: az ellenzék képtelen elfogadni azt, hogy a jó intézkedéseket, és a gazdasági növekedést a Fidesz-KDNP kormánynak köszönhetjük. Próbálják ezeket úgy beállítani az ellenzéki pártok, mintha rosszat tennének az országnak, és fenyegetőznek az államcsőddel, mindenféle bizonyíték nélkül, hátha néhány naiv szavazó elhiszi ezeket. Nem találnak nagyon fogást a Fideszen, ezért kitalálnak mindenféle hülyeséget, amivel aztán vádaskodhatnak.


És ezt a hozzászólást teljesen pártfüggetlenül írtam. Ez az igazság.

2014. nov. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%

"2014.10.31-én a központi költségvetés adóssága az előzetes adatok alapján 24 736,0 milliárd forintot tett ki, ami 2 737,9 milliárd forintos növekedést jelent a 2013. év végi adóssághoz képest." - idézet az Államadósság Kezelő Központ ZRt honlapjáról.

[link]

2014. nov. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
77%

20ezer milliárd adósságból törlesztettek 2 milliárdot?

Kemény csávók ezek a Viktorék :DDD

2014. nov. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
22%

"Anyának még mindig nincsen munkája :(

Nyáron megy ki Ausztriába... "


Kereszt kérdés!

Anyádnak mi a szakmája?

2014. nov. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
16%
Megjöttek a lepontozó-droidok. :) Csináljátok csak, miattatok nem fogok elmenni innen. Egy percig se reménykedjetek!
2014. nov. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
33%

"20ezer milliárd adósságból törlesztettek

2 milliárdot?

Kemény csávók ezek a Viktorék :DDD"


Itt kezdődik a sötétség.

20 ezer milliárd forintból törlesztettek 2 milliárd eurót, azaz 600 milliárd forintot.

2014. nov. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 Shai-Hulud ***** válasza:
85%

Le kellene már venni azt a narancssárga szemüveget, már nem trendi.


A kormányközeli portálok egekig magasztalják kedves kormányunkat, ezzel szemben nézzük, mi a helyzet:

- A kórházak egyre inkább csődközeli helyzetben vannak. Egyszerűen a napi kiadásokra sincs pénz, némelyik kórház milliárdokkal tartozik a beszállítóknak. Egy-két hete éppen azt lehetett olvasni, hogy a beszállítók a jövőben csak előre fizetés esetén hajlandók szállítani a kórházaknak.

- A KLIK (Klebelsberg Intézményfenntartó Központ) nem képes fenntartani az iskolákat. Nincs pénz a tanszerekre, fűtésre, mert az, akinek fizetnie kellene az iskolák működését, éppenséggel fizetésképtelen.

- A Fidesz 2010 óta 24 azaz huszonnégy új adófajtát vezetett be. Ezek egy részét közvetlenül a polgárok fizetik, de vannak olyanok is, melyeket közvetve, valamelyik szolgáltató közbeiktatásával szedi be a kormány. (Tudni kell, hogy az adót MINDIG a kormány szedi be, és MINDIG a dolgozó réteg fizeti meg. Még akkor is, ha éppen a bankokon keresztül szedik be.)

- Bár mindig határozottan tagadják, hogy MEGSZORÍTÁSOK lennének, én az elvonások tömegét, az új adókat, a kedvezmények megszüntetését akkor is annak érzem. Tudom, ezek a kormány szerint nem megszorítások, hanem teljesen igazságos átrendezések, én valahogy mégis azt érzem, hogy kevesebbet tudok vásárolni, mint tavaly, vagy tavalyelőtt.

- Sokba kerül nekünk az unortodox gazdaságpolitika. Ráadásul - mint már kiderült - NEM OLDOTTA MEG a problémákat, a magyar gazdaság nemhogy jobban teljesítene (ez egy nagy hazugság), hanem a térség országai sorra megelőznek minket. Bármilyen gazdasági összehasonlítást megnézel, SOKKAL hátrébb helyezkedünk el, mint pár éve...

- A magyar gazdaságot az EU támogatások tartják a víz felett. A tavalyi év során majdnem 1400 milliárd támogatást kaptunk. Enélkül MÁR RÉGEN államcsőd lenne. Ha az EU megelégeli, hogy a kormány ILLIBERÁLIS demokráciát épít (ami éppen hülyeség, mert ami illiberális, az nem demokrácia), és alkalmazza a 7. cikkelyt Magyarország ellen, felfüggesztve a szavazati jogunkat és a gazdasági támogatásokat, akkor az államcsőd szépen be is fog következni. (Vagy kitalálnak még néhány új adót, és biztos vagyok benne, hogy lesz aki tapsol is nekik, és örömmel fizet még többet, mert a Vezér így akarja.)


Nem csak az egyik oldal sajtóiból kellene tájékozódni.

2014. nov. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
6%

Utolsó, ezeket a megfigyeléseket az ATV nézése közben tetted meg?

Az írásod felénél abbahagytam az olvasást, ilyen butaságokra nem pazarolom az időmet.

2014. nov. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
64%

"Utolsó, ezeket a megfigyeléseket az ATV nézése közben tetted meg?

Az írásod felénél abbahagytam az olvasást, ilyen butaságokra nem pazarolom az időmet."


Ezt nem igazán értem, hogy szerinted mi a butaság ebben?

2014. nov. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!