Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország erkölcsösebb,...

Magyarország erkölcsösebb, hagyománytisztelőbb, családcentrikusabb, nacionalistább lenne, ha az egész ország kollektíven belépne az Orosz Ortodox Egyházba?

Figyelt kérdés

2014. nov. 9. 18:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Ez nem politikai kérdés, hanem kulturális kérdés...

Egyébként nem hiszem. Egyáltalán miért lenne?

2014. nov. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Erzsike1937 ***** válasza:
18%

A magyarok túl liberalisták egy ilyen lépéshez!

Még Orbán Úr finom intelmeitől is vérszemet kap a legtöbb, hát ha még teljesen nemzetiek és keresztyének lennénk!!!

Akkor már egyenesen lázadoznának a balliberálisok!!!

2014. nov. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Valószínűleg, Kirill pátriárka egy elég konzervatív vonalat képvisel, Putyintól még azt is kérte hogy írjanak ki népszavazést a homoszexualitás büntethetőségéről.
2014. nov. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Mert ha pl. családi összetartásra, hagyománytiszteletre, szeretetre példát akarunk látni, elég megnézni a keleti szomszédainkat, a románokat. Ott a fiatalok élete nem az iphone-ról meg a bulizásról szól, a fiúk igyekeznek megtanulni egy kétkezi szakmát, a lányok meg a gyerekgondozást, hogy mihamarabb szülhessenek. Ha az emberek elmennek egy templom előtt, felé fordulnak, meghajolnak és keresztet vetnek. Hisznek a vámpírokban és a démonokban. Ha veszélyes dologra készülnek, Jézus segítségét kérik és szentelt vizet isznak.
2014. nov. 9. 18:32
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ott a fiatalok élete nem az iphone-ról meg a bulizásról szól, a fiúk igyekeznek megtanulni egy kétkezi szakmát, a lányok meg a gyerekgondozást, hogy mihamarabb szülhessenek."


Ha ezt szeretnéd látni akkor látogass magyar falvakat. Román városokban, nagyobb falvakban ugyanúgy nem ilyen az élet, mint ahogy azt leírod........

2014. nov. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Rólam hódmezővásárhelyen valaki elterjesztette, hogy homokos vagyok. No öcsikéim! Ne tudjátok meg azóta miket kapok az utcákon, meg mindenhol. Mindenkitől (rokonok, vad idegenek) Már azon élvezkednek, hogy mikor fogok megdögleni, mert nem vesznek fel sehová dolgozni. Úgy, hogy SENKI NE MONDJA NEKEM, HOGY MAGYARORSZÁG LIBERÁLIS vagy, hogy akármennyire is így működne!
2014. nov. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%
Mellesleg amit leírtál az leginkább a szegénység miatt van és nem amiatt, mert egyesek olyan nagyon Ortodox hívők...
2014. nov. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

nem lépnénk be az orosz ortodox egyházba SOHA, akkor inkább alapítanánk Magyar Ortodox Egyházat, ha ortodox kereszténységre térnénk át!

de nem is kellene áttérjünk az ortodox kereszténységre, csak elég lenne megerősíteni még jobban a mi hagyományos egyházainkat és nemzeti oktatással hozzájárulni a nemzet felemelkedéséhez!

2014. nov. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Erzsike1937 ***** válasza:
6%

Én kérdező nagyon szeretném aszt, amit te itt leírsz!!!

Szoktam én is szenteltvizet inni, mielőtt templomba megyek vasárnap meg liturgiakor meg litániára is iszok egyet!!!!

Vámpírokat nem akarok azoktól félek, de szerintem nem is igazán léteznek!!! a templom előtti meghajlás is tetszik de már 77 éves vagyok az nekem sok lenne!!

2014. nov. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Erzsike néni gratulálok, hogy 77 évese is aktív vagy és megtanultad a netet használni! és jóra használod! jó dolgok megosztására!

Isten áldjon téged!

2014. nov. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!