Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez már a pofátlanság netovábbja?

Ez már a pofátlanság netovábbja?

Figyelt kérdés

[link]


Az RTL egyik riportjában volt ma szó erről, először azt hittem rosszul hallok,de többször is visszatekertem és nem.

Ahogy az RTL-en fogalmaztak "Elítélték a roma fiút rablásért,holott NEM IS ISMERTE AZ ÁLDOZATOT" (tehát kizárt,hogy ő volt, csak a bőrszíne miatt lett elítélve).

Elolvasnám a nyertes pályadíjat, de sajnos nem találom, így ha valaki linkelné azt megköszönném, de ez már annyira undorító amit a magukat liberálisnak valló nemeztárulók leadnak mostanában...


2014. nov. 13. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Liberálelmebaj.
2014. nov. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Mit vársz az RTL-től?

Eléggé liberalista csatorna.



Nem hullajtanék könnyeket, ha kivonulna az országból.

Viszont sok kormánykritikát meg lehoznak.

2014. nov. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Ez most volt a fél hetesben? (Bocs, random internetezőnek nem hiszek, pláne ha unalmában vagdalkozik...)
2014. nov. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
2014. nov. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Az RTL-nek gratulálok a fogalmazásért, mégha valószínűleg úgysem tudjuk meg mi a teljes igazság. Ha tetszik ha nem...
2014. nov. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ez a cikk...hiszem is meg nem is.

"Az adatbázisban két másik fiú neve és képe is szerepelt R. mellett a verekedés miatt, Márké és egy másik fiúé."

Tehát a példás tanuló,ösztöndíjas fiú mégsem olyan példás?Apró részlet...

A debreceni nevelőintézetben pedig "...a bíróság szerint a hangneme végig hagyott kívánnivalót maga után..."

Nos, nekem rohadtul nem az jön le, amit a cikk elején olvastam, én nem így képzelek el egy példás tanulót.

Tekintve,hogy ez a cikk is egy liberális oldalról származik az igazság, egy kuruc.info-s és ezen origos cikk között lehet valahol félúton.

Egy biztos: nem egy gyámoltalan kisfiú került rácsok mögé, ezt sikerült felkapni, lehet rasszizmust kiáltani, fröcsögni egyet, de másról nem szól.

2014. nov. 13. 20:17
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
a liberálisok megnevezés Magyarországon a magyarellenességet jelenti! nincs pozitív tartalom mellette, csak a sátáni aljasság!
2014. nov. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

# 6/6 Időpont ma 20:17


Azért a nemzetárulózást akkor is kihagyhattad volna te is. A cikk alapján (és RTL-t ismerve amúgyis) ez egyáltalán nem az ő véleményük, maga a fiatal mondta ezt, ezt tolmácsolta tovább az RTL...

2014. nov. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Elítélték a roma fiút rablásért,holott NEM IS ISMERTE AZ ÁLDOZATOT"


Úgy is ki lehet rabolni bárkit, hogy nem ismered. Ez nem érv. Vagy nem jó a megfogalmazás.

2014. nov. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!