Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki lenne alkalmas leváltani a...

Ki lenne alkalmas leváltani a Fideszt?

Figyelt kérdés
Én egy Jobbik-LMP pólusú kormányra gondoltam, nektek mi a véleményetek?

2014. nov. 20. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Én. Adj pénzt. Nem viccelek. De lesz ám jajgatás, amikor az állami dolgozók fele repül, mert felesleges, meg a közmunkások 90%-a.
2014. nov. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Tegnap már kérdezte valaki, az LMP-Jobbik koalíciót, el is magyaráztuk, hogy teljesen ellentétes a két párt. Mint egy kommunista-szélsőjobbos koalíció.
2014. nov. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
59%
Alkalmas? Senki. De lassan tényleg ott tartunk, hogy mindegy lesz, csak ne ezek meg ne is az álbaloldal. Azért a Jobbik-LMP álom erős túlzás.
2014. nov. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem koalícióra gondoltam, hanem hogy ez a két párt lehetne a kormányzás két pólusa. Tehát nekik lenne a legtöbb mandátumuk (mondjuk olyan 30-40% fejenként).
2014. nov. 20. 17:57
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Magyar Cigány Párt + Munkáspárt koalíció
2014. nov. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos minden pártban emberek vannak és az emberek egyformák, nincs olyan hogy az egyik pártban csak rossz emberek vannak a másikban meg csak jók... Ezért nincs jó párt, nincs jó választás, csak jobb esetleg, de most nem jobbikra gondoltam. Az a baj az emberek többségének csak a saját érdeke számít, nem az országé, ezért alkalmatlan is annak vezetésére, mint például a mostani kormány is...
2014. nov. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%
Ha adsz pénzt én szívesen leváltom, csak kezdj el félretenni nagymaminak kajára, mer nem lesz ám több dőzsölés az ingyenélő nyugdíjasoknak.
2014. nov. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Munkáspárt rulez
2014. nov. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
Birom az ilyen k_cs_göket mint 7-es, akik elvennék a nyugdíjakat 50 évi járulékfizetés után, az körülbelül olyan mint egy teljes vagyonelkobzás.
2014. nov. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!