Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor kapunk mi is jóvátételt...

Mikor kapunk mi is jóvátételt mint a devizahitelesek?

Figyelt kérdés

Huszon valahány éve megvetünk egy Trabantot, mert 17 forint volt a benzin literje. Azóta pedig az egekbe szökött az ára!!! Egyoldalúan módosították a benzinárakat a szemét olajtársaságok!!! Különadót rájuk, és kizavarni őket az országból, és segítsen rajtam a kormány az adófizetők pénzéből!!!! Sőt, az igazság az lenne ha eltörölnék a benzinek árát!!! Aki nem ígér nekem semmi jót, arra nem fogok többet szavazni!!


Nem tudom ti hogy vagytok vele, de engem nem érdekel se a közlekedés, sem a gazdaság, de én úgy érzem hogy nekem JÁR!!!


2014. nov. 24. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Én meg úgy érzem, hogy erősen retardált vagy, és ez egy gyenge próbálkozás, hogy embereket provokálj.. -.-
2014. nov. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok retardált és nem provokálni akarok, csak irónia és kritikája a "nekem jár" kezdezű mentalitásnak...


De úgy érzem hogy ha így folytatódik, szerveznem kell egy AUTÓS felvonulást a SZEGÉNYSÉGEM és a BENZINÁRAK ellen :)))

2014. nov. 24. 19:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Különadóztatni a lényegében fidesz (Orbán és a haverok) tulajdon MOL-t?

Várhatod

2014. nov. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
soha
2014. nov. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mellesleg tréfákat félretéve. Néhány ezer, esetleg tízezer devizahiteles kisegítése közpénzből tényleg "hülyeség" lenne egy Magyarországnyi területen. Azonban elég egyértelmű a válasz, hogy milyen hatással lenne egy Magyarországnyi lakosságú gazdaságra több százezer devizahiteles tönkre menete (akár akkor is, ha csak munkavállalók, ha munkáltatók akkor értelemszerűen rosszabb)


A mostani devizahiteles "mentést" pedig legfeljebb a fideszesek tartják "remeknek" és az éppen "kastélyokat" vásárolgató, iskolát alapító Matolcsy MNB-je.


"ha mindent átváltanak, akkor egy mozdulattal 144 milliárd forint üti az MNB markát.


Amiről pedig tudnunk kell, hogy újabban az már „nem az állampolgárok pénze, hanem az MNB-é”, és azt csinál vele Matolcsy, amit akar. Nincs felette érdemi kontroll, vehet belőle még kastélyokat, vagy végül talán kinyomtathatja a tankönyveit az iskolájához, nemcsak hogy senki nem szólhat bele, de lehet, hogy ki se fog derülni, mert nem kötelessége a részletes tájékoztatás sem."


[link]



Mondjuk a közelembe nem volt ilyen bajbajutott devizahiteles, de szerintem a közpénz erre való fordítása fontosabb, mint a stadionok építése, főleg, hogy az építőipar nem a korrupció mentességéről híres...

2014. nov. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%

Oké kérdező akkor kifejtem, miért baromság amiket írsz, ha tényleg komolyan kérdezed:

Amikor megveszel egy liter benzint, annak van egy bizonyos ára, amiért vagy megveszed vagy nem, ha megemelkedik, el tudod adni az autódat, tudsz kevesebbet utazni az autóval stb. Senki nem kötelez egy oldalúan arra, hogy használd az autót vagy hogy benzint vegyél.


Amikor a hiteles felvette a hitelt, aláírt egy szerződést, amiben megegyezett a bankokkal, ennek a szerződésnek a bankok részéről egy oldalú módosítása teljes mértékben jogszabály ellenes, ami egy jogállamban tűrhetetlen.


Abban az esetben, ha leszerződtél volna egy benzin kúttal, hogy havi x összegért 10 évig tőlük fogod venni a benzint, majd a szerződés feltételeit számodra hátrányosan átírják, akkor te is követelhetnél jogorvoslást..


Remélem érzed a különbséget..

2014. nov. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ugyanakkor, mint amikor a forinthitelesek:

SOHA A BÜDÖS ÉLETBEN! Tetszett volna ön is svájcifrank alapú hitelt felvenni, mint minden rendes ember!

2014. nov. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
Szerintem érjük be azzal, és örüljünk, hogy volt/van eszünk...
2014. nov. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!