Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak egy ötlet, ne harapjátok...

Csak egy ötlet, ne harapjátok le a fejemet. DE ez zseniális, mi lenne ha csatlakoznánk Szlovákiához?

Figyelt kérdés

A gazdag északi országban EURO is van. Haggyuk a nacionalizmus az már gyerekes. Megszabadulnánk a magyar politikusoktól is, és a nélkülözéstől, az egészségügy is rendbe jönne, félig nyugat lennénk.


Csatlakozzunk Szlovákiához mint "Nagy-Szlovákia" néven alakulna ki az államforma. És akkor szlovák uralom alatt lennénk, és ők a maguk euróival megoldanák a mi anyagi nehézségeinket, duplájára emelnék az átlagfizetést stb. cserébe viszont szlovákul kellene tanulnunk.


Szerintetek?


2014. nov. 29. 23:57
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
38%
Ide ne csatlakozzatok. Inkább vegyétek fel a kapcsolatot a szíriuszi hunokkal, meg az atlantiszi menekültekkel.
2014. nov. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem akkor inkább üzenjünk hadat Ausztriának, aztán 5 perc múlva adjuk meg magunkat nekik és mondjuk azt, hogy nyugodtan kebelezzenek be.


Mégis csak jobb Ausztriához tartozni, mint Szlovákiához. :D

2014. nov. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
5 percen belül lenyomtam életem két legnagyobb facepalmját itt a gyk-nak köszönhetően ma este. Gratulálok, te vagy a második!
2014. nov. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
És mi volt ezen a facepalm te agyas? Szar lenne mi ha dupla annyi nettó fizut kapnál mint most nem? Cserébe meg nem lennél nacionalista, sztem megéri
2014. nov. 30. 00:05
 5/43 anonim ***** válasza:
60%

Az a gáz benne, hogy a szlovákok tényleg fejlettebbek nálunk :\

Az EU utolsó 3 országa között vagyunk :(

Miközben rengeteg itthon az értelmes ember, hatalmas potenciál van ebben az országban, csak épp kihasználatlanok..

2014. nov. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
98%

"És mi volt ezen a facepalm te agyas? Szar lenne mi ha dupla annyi nettó fizut kapnál mint most nem? Cserébe meg nem lennél nacionalista, sztem megéri"


ja hogy te ezt a kérdést még komolyan is gondoltad? :O atya úr isten :OOO

2014. nov. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
30%
Ha ez igy menne...
2014. nov. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
Ha demokrácia lenne, nem lennénk szlovák uralom alatt, mivel 4,5millió szlovák + 10 + 0,5 millió magyar. Feltéve a cigányokat Szlovákiában szlováknak, Magyarországon magyarnak számoljuk...
2014. nov. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
24%

"Miközben rengeteg itthon az értelmes ember"


:D:D:D.....ja hogy ezt meg te gondoltad komolyan???

2014. nov. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
74%

":D:D:D.....ja hogy ezt meg te gondoltad komolyan???"


Szerintem kevés az az ország, ahol népesség arányban ennyi közgazdász van..

És hála az Orbán kormánynak, kivonják a pénzt a felsőoktatásból, Matolcsy meg új közgazdász iskolát indít az MNB "nyereségéből".. Hú de nagyon gazdag ország leszünk :)))

2014. nov. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!