Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A legutóbbi országgyűlési...

A legutóbbi országgyűlési választásokon melyik pártra szavaztál? Ha most hétvégén lennének ezek a választások, akkor melyikre szavaznál?

Figyelt kérdés

2014. dec. 6. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Csakis a nyerő pártra.
2014. dec. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Ha most lenne, akkor az Együttre szavaznék.
2014. dec. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Természetesen a Jobbikra, nem is fogok soha másra.
2014. dec. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Második vagyok, tulajdonképpen most miért is lettem lepontozva? Tudtommal a kérdés az volt, hogy kire szavaznék, én pedig válaszoltam rá. Tehát a válaszom 100%-ig hasznos volt, nem kellene vérpistike módjára nyomogatni a pirosat minden válaszra, ami nem tetszik nektek.
2014. dec. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Jobbikra szavaztam, és most is arra szavaznék.
2014. dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Magyarmanó ***** válasza:
100%

2-es!


Ebben a kategóriában mindig pártszimpátia alapján pontoztak és nem ész érv alapján..Egyébként senkire és valószínűleg vagy az LMP-re vagy a Jobbikra szavaznék de egyikre se teljes bizalommal..

2014. dec. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mindenkit felpontoztam, aki normálisan válaszolt.


Egyébként én a Kormányváltásra ( Összefogás ) szavaztam, és ha most lenne a választás akkor is rájuk szavaznék.

2014. dec. 6. 21:16
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

Nem voltam szavazni, mert a Fidesz lejáratta magát a szememben, az MSZP és a belőle fakadó vadhajtások nem érdekeltek, a Jobbikban pedig csalódtam a 2010-es választások óta. Maradt az LMP, de mindenhol azt olvastam, hogy az SZDSZ utódpártja.... De ha Schiffer előbb beszélt volna Kálmán Olgával tuti, hogy rájuk szavaztam volna.


Ezzel pedig meg is válaszoltam a kérdés második felét; most is az LMP-re szavaznék.


Eredetileg amúgy a Magyar Hajnalra akartam, de ott szerencsére viszonylag hamar kiderültek a turpisságok.

2014. dec. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem szavaztam erre kádári csürhére, és nem is fogok.
2015. okt. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!