Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen nagy a széthúzás...

Miért ilyen nagy a széthúzás Magyarországon? Miért nincs semmiben összefogás? Miért nem fogunk össze?

Figyelt kérdés
Sajnos azt látom itt mindenki valakinek az ellensége. A rasszizmus talán európai szinten itt a legnagyobb.. A magyar a cigányt és a zsidókat cseszteti, a szegény a jobb módút, a fiatal az öreget és még sorolhatnám... Ehelyett sokkal hasznosabb lenne összefogni mindenkinek és a valódi elleséggel, a korrupt áldemokratikus magyar rendszerrel felvenni a harcot. A hatalmat csak erősíti ez a nagymértékű széthúzás a magyar társadalomban és ettől ők még erősebbek. Miért nem állnak ki az emberek a közös ügyekért, miért nem alapítanak normális érdekvédelmi szervezeteket, szakszervezeteket. Szerintem sokkal többre juthatnánk ha normálisan összefognánk, kortól, származástól függetlenül, mert ezeket a dolgokat főleg a hatalom gerjeszti. Nekik a legnagyobb céljuk, hogy minél nagyobb legyen a rasszizmus, a széthúzás az országban. Össze kellene fogni és felvenni a harcot a korrupt nacionalista elnyomás ellen és egy normális országot teremteni.

2014. dec. 20. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4%
Kommunista vagy? Miért utálod a pluralizmust?
2014. dec. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Most komolyan mit lehet egy olyan emberrel kezdeni, aki nem veszi észre pl, hogy már rég túlléptük a bokros csomag szintű megszorításokat, de ő még mindig ISTENÍTI orbánt?


Vagy mit lehet kezdeni olyannal, aki még mindig gyurcsányban látja a megváltást?


Alapvető probléma, hogy mindenki megvan győződve arról, hogy ő tökéletesen lát mindent, nem lehet érvekkel vitázni senkivel.


Hogyan fognál össze az ilyen emberekkel?

Tele van agresszióval az átlag magyar.

És ez még nem elég neki, mert a bizonyos százalék egy agresszor pártot (jobbik) istenít olyan szinten mint a többi réteg a saját emberkéjét.


Mert az erőszak mindenre megoldás. A történetem során is mindent megoldott a háború és a "én tudom a jót, mindenki más szembe jön az autópályán" szintű gondolkozás.

2014. dec. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert fidesz kormány van.
2014. dec. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Tenyleg van benne valami, h ilyenek a magyarok, hiaba...de egyebkent minden teren...kulfoldon sem osszetartoak, ezert nem is tudnak elerni nagyon semmit.
2014. dec. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#5 Én is úgy látom sajnos, hogy valóban a fidesz kormány alatt még inkább fokozódott a széthúzás. Ezt úgy mondom, hogy nem vagyok egyik pártnak se a híve. Az én szememben egy olyan párt sincs jelenleg ami alkalmas lenne. Ezért kellene egy nagy változás, amit csak nagy összefogással lehente megvalósítani, de erre én se látok esélyt..
2014. dec. 20. 11:09
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Ezt hozta a rendszer váltás nincsen szakszervezet ez a helyzet minden volt szoci országban tudatosan szét ziláltak mindent így könyeb irányítani a birkákat
2014. dec. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

"#5 Én is úgy látom sajnos, hogy valóban a fidesz kormány alatt még inkább fokozódott a széthúzás. Ezt úgy mondom, hogy nem vagyok egyik pártnak se a híve."


Ez így van a fidesz kommunista diktatúrája az embereket egymás ellenségeivé teszi.

2014. dec. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A Fidesz kezdte ezzel a polgári oldal szöveggel összeugrasztani az embereket, pontosabban Orbán.

A választások után meg a kisembereket a gazdagokkal, azzal hogy kivételezett rétegeket hoz létre Orbán csak a széthúzást erősíti. Mára Orbán vezetésével a Fidesz egy anarchista párt lett, szinte mindent a fejetetejére állítottak és lassan anarchiába süllyesztik Magyarországot. A háború óta még soha nemvolt ilyen megosztott ez az Ország mint mióta Orbán hecceli az embereket egymás ellen.

2014. dec. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia(sztok)!

Érintőlegesen de a kérdéshez kapcsolódóan:

Nem idézem mert hosszú lenne...

LINK: [link]

60.oldal

találsz-e a leírtakban ismerős momentumot?:(

2014. dec. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
...4.10.4...bekezdés(!)
2014. dec. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!