Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ebben a kategóriában miért...

Ebben a kategóriában miért pártszimpátia alapján pontoznak?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy... Például mit tudom én:


Van egy kérdés hogy mi XY párt véleménye valamiről.

Én leírom hogy ez meg ez a véleménye blablabla.

A válaszolók nem értenek egyet a párt véleményével, ezért lepontoznak...

Miközben a kérdésre válaszoltam és nem is a saját véleményemet fejtettem ki...


Vagy a másik tipikus eset hogy "melyik pártra szavaznál?"

Aki nem Jobbikot vagy LMP-t ír, 20%-nál többre nem is számíthatnak, miközben a kérdésnek 100%-ban eleget tettek. Nem azt mondom, én jobbikos vagyok ezért ilyen kérdéseknél mindig van egy stabil 70-90%-om, de akkor is...


2014. dec. 20. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Az egész oldalon úgy pontoznak amúgy.

Értelme nem sok van, igazából hozzá kell szokni és kész.

2014. dec. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenhol szimpátia alapján pontoznak.

Hogy miért? Ezt nem tudnám megmondani...

2014. dec. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyrészről aki elvakult FIDESZ vagy MSZP szimpatizáns, az értelmes nem lehet, másrészről azt én sem értem, hogyha csak azt kérdezi valaki, hogy ki milyen pártra szavaz (bár ez a fajta kérdés változatlanul haszontalan), és arra valaki válaszol, nem tudom, hogy miért kell azt leszavazni. Ahogy mondtad, csupán a kérdésre olyan választ adott amely szubjektív, így megítélni sem lehet.


Egyébként ha észreveszed, a Jobbikos és az LMP-s válaszok sem érnek el feltétlen magas pontozást, inkább az objektív véleményeket pontozzák fel.

2014. dec. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért, mert attól még, hogy a zöld kéz alá az van írva, hogy "hasznos válasz", a piros alá meg hogy "nem hasznos válasz", a legtöbben úgy értelmezik, hogy "tetszik", "nem tetszik". Így nyilván, amivel nem értenek egyet, azt lepontozzák, és nem tudom, miért írok T/3-ban, mikor sokszor csinálom én is ugyanezt :D Szóval ja, ilyenek vagyunk, de őszintén szólva, szerintem ez egy természetes dolog. Aki ebben a kategóriában kommentelget, annak ezt vállalnia kell :D


A dolog másik fele meg az, hogy ennek a pontozásnak már rohadtul nincs semmi értelme. Hisz aki pontoz, az nem a szabályok szerint pontoz, így a hozzászólásod alatti pontszám se több egy teljesen hiteltelen számnál. És saját tapasztalatimból kiindulva szerintem senki se az alapján ítéli meg egy válasz hasznosságát a politika kategóriában, hogy az hány százalékon áll.

2014. dec. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!