Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon meddig fog...

Bob76xd kérdése:

Magyarországon meddig fog tartani a tüntetések?

Figyelt kérdés
Az emberek hiába tüntetnek, Orbán Viktorék nem mondanak le és nem mennek el, a másik meg az, hogy Gyurcsányék sem mentek el a politikából, és Orbán Viktorék sem mennek el a politikából. Nem tudni hogy mi lesz a Veszprémi választáson, ha a fidesz nyer, akkor meg lesz a kétharmad, de ha a jobbik vagy a baloldali pártok nyernek, akkor nem lesz meg a kétharmad a fidesznek. Sok ember tüntetett Orbán Viktor miatt, mert azt hiszik hogy Orbán Viktor miatt ment tönkre Magyarország. Orbán Viktorék mindent megtettek/megtesznek hogy Magyarországon rend legyen, minden normális legyen és szép jövőt csináljanak Magyarországból. Én sajnos elköltöztem Lengyelországba, mert elegem volt Magyarországból és az egész politikából. Szóval, meddig fog tartani a tüntetések Magyarországon ?

2015. jan. 2. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

"Orbán Viktorék mindent megtettek/megtesznek hogy Magyarországon rend legyen, minden normális legyen és szép jövőt csináljanak Magyarországból."


NEM, nem tesznek SEMMIT az országért, egyedül a saját zsebüket tömik.

A fideszt pedig egyedül Orbán tartja össze és vezeti, az ő szava "szent".

Ha ő nincs, akkor a fidesz is összeomlik.

2015. jan. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

"Orbán Viktorék mindent megtettek/megtesznek hogy Magyarországon rend legyen, minden normális legyen és szép jövőt csináljanak Magyarországból. Én sajnos elköltöztem Lengyelországba, mert elegem volt Magyarországból és az egész politikából."


Nem értem.

Ha jó, akkor miért nem jó?

2015. jan. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Már nem sokáig, az "ellenzék" ugyanis gőzerővel dolgozik az elpusztításukon.
2015. jan. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A Jobbikosok nagy erővel dolgoznak, hogy kormányra kerüljenek.
2015. jan. 2. 15:39
 5/9 anonim ***** válasza:

Sokáig.

A népnek cirkusz és kenyér kell.

A kenyér hiányáról terelik el a figyelmet a cirkusszal.

2015. jan. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Addig fognak tartani a tüntetések, amíg egy szupernagykoalíciót létre nem hoznak az összes parlamenti párt részvételével és ebbe be kell vonni különbözö kormányzati, vezetö poziciok kiosztásával, bizottsági helyekkel az összes, parlamentbe be nem jutott pártokat is. Tehát, ha mindenki kormányoz és így megszünik az ellenzék, akkor nem lesz tüntetés sem. Ugyanis a tüntetés az ellenzék eszköze, hogy létezését megmutassa a választóknak, kifejezze a kormányzással ellenkezö véleményét.
2015. jan. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Vagy diktatúrát kell bevezetni, mint 1990 elött. Akkor be lennének tiltva a tüntetések. Sajnos demokráciában a többség diktál, megszavazza a kormányt, a kisebbség pedig tüntet, mert nem az ö választottai kormányoznak.
2015. jan. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

"Sajnos demokráciában a többség diktál, megszavazza a kormányt, a kisebbség pedig tüntet, mert nem az ö választottai kormányoznak."


Nem, egy NORMÁLIS demokráciában nem lenne szükség tüntetésekre, mivel nem egyik napról a másikra próbálná 1-2 ember a saját kénye-kedve formálni az országot.

(Ráadásul a "többség" szó igencsak erős a választási eredményeket figyelembe véve...)

2015. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

""Addig fognak tartani a tüntetések, amíg egy szupernagykoalíciót létre nem hoznak""


Ezen jót nevettem!



Ugye már elfelejtették egyesek a "koalíciót"?


MSZP - DK - Együtt PM - sokáig tartott a "nagy koalíció" ugye?


Egy esetleges "nagy koalícióban" állandóak lennének a viták - mindenki máskép akarna kormányozni és ebből csak zűrzavar lenne ami az ország irányíthatatlanságát eredményezné.

2015. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!