Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet, akkora nyomor 2 évtized...

Lehet, akkora nyomor 2 évtized múlva, hogy Rántott bogár és nyomtatott hús lesz az ebéd?

Figyelt kérdés
Nem pusztán fenyegetés ez vagy rémhír, esetleg túl pesszimista jóslat? menyire reális ez? [link]
2015. jan. 4. 20:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Bartos Cs. István már most is így él.
2015. jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor Bear Grills tuti éttermet fog itt nyitni.
2015. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
A kórházakban már most is rántott kituggyami a menü, nyomtatott nemtommiez körettel.
2015. jan. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
25%

Ha lesz, megérdemli, aki itt maradt. Ismerőseim fele már németesült exmagyar, illetve angol házastársa van. Ahogy összeszedtem a kezdő millióm, lépek innét én is.


Ez az ország a lehúzók és lehúzások országa, a változásra meg semmi esély. De jó lenne már most ott lenni, ahová majd megyek!

2015. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

Ez nem "rémhír" meg "nyomor". Néhány bogár/rovar(pl. néhány tücsök)húsa egészséges, tele van fehérjével, de a belénk nevelt gondolkodás miatt inkább agyoncsapjuk, nem megesszük őket. Egy kevésbé jó körülmények között embernek kifejezetten jó lehetőség lenne.


Persze sok ember nem elég nyitott, hogy kipróbálja, de sáskahúsból csinálnak már húspogácsát is. Az éhínség komoly probléma világszinten, már nem engedhetjük meg magunknak hogy kidobjuk a szemétbe ezt.

2015. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a bogár egészséges. Most is megeszem a csótányokat amiket a szobámban találok, nem panaszkodok, de nyomtatott húst :O !?
2015. jan. 4. 21:02
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, mit hoz a jövő, de az biztos hogy pár évtizeden belül eszközölni fogunk komoly változásokat, mert a bolygó már nem bírja el az emberi igényeket ebben a formában.
2015. jan. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Abból kéne marhaszeletet sütni, aki ezt kitalálta!

Csótányt meg ne egyél, mert az viszont káros az egészségre!

2015. júl. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

Elég gyökér egy cikk. Úgy van vele, hogy ő benne él a világban ami őt kiszolgálja és semmit nem tehet, hogy ezen változtasson.


Pl, ne együnk annyi húst, mert a jövő már nem tud majd ennyit enni? Hát kérem... Ha a jövőben 5000 ft reálértéken lesz 1 kiló csirkemell, akkor én nekiállok csirkét nevelni... magamnak meg eladni.

Van kereslet meg kínálat...


És ha annyira a pallón táncolunk, akkor nem tudom miért kellett francia nyomásra bezárni a magyar cukorgyárakat...

2015. júl. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ma is csinálnak "kaját" 100% műanyagból, erre mindig lesz lehetőség.
2015. aug. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!