Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szidják ennyien a...

Miért szidják ennyien a Fideszt? Hiszen nagyon sok eredményt ér el, amit eddig más párt nem?

Figyelt kérdés
Nagyon jónak tartom a Fideszt, nem tudom megfogalmazni, mert olyan okos nem vagyok, de véleményem szerint nagyon jó ! Csomó olyan dolgot elért amit rendszerváltás utáni pártok nem, pl olvastam 40 éve nem volt ilyen alacsony infláció. Tejet ugyanúgy 240-ért meg tudod venni, meg a kenyeret 170-ért kilóját, mint 4 éve. akkor?
2015. jan. 25. 19:10
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
99%
2015. jan. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
96%
Az látszik is hogy nem vagy túl okos. sajnos az ilyen nem túl okos emberek miatt tart itt az ország!
2015. jan. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
94%

Miről beszélsz?

Kenyér ára: [link]


Tej ára: [link]


Sertéshús ára: [link]

2015. jan. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
95%
De hát senki nem szidja őket, mindenki örül a fizetős utaknak, a gyenge forintnak, a multik kiűzésének, az adójóváírás eltörlésének, az áfa emelésének és stb., millió pozitív érv szól a Fidesz mellett!
2015. jan. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
94%

Senki nem érti. :)


"kenyeret 170-ért kilóját"


Jó az 250-400 Ft-nak is gyíkhús.

2015. jan. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
99%

röviden: azért mert lopnak, csalnak, hazudnak (tisztelet a kivételnek).

Meg lehet nézni a millióféle különadót: csak ami hirtelen eszembejut: telekommunikációs adó, chipsadó (népegészségügyi termékdíj vagy mi a frász), bankadó, tranzakciós illeték, egészségügyi hozzájárulás (plusz 6 %-ot vonnak a kamatból a kamatadón felül), utazás drágítása (gyorsvonati pótjegy a vonaton, kiegészítő jegy a buszokon, amiket 2010 óta vezettek be), áfaemelés, legújabban tisztálkodó szerek különadója, napelemadó, nébih-adó megemelése

2015. jan. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
95%
mielőtt valaki beleköt, az első mondat és a válaszom többi része külön értelmezendő, nem az adóemelést értem a csalás, lopás alatt. De neveket inkább nem írok, volt már akit internetes kommentért pereltek be az egyik kedves fideszes politikus
2015. jan. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:

# 3 láthatod, hogy a kenyér ára csökkent is az elmúlt ciklus alatt !! :-P


[link] nézd meg !


"Az látszik is hogy nem vagy túl okos. sajnos az ilyen nem túl okos emberek miatt tart itt az ország!"


Jah igen, hogy a másik oldalon, még ennyi ész sincs :P. Grafikon elemzése-.

2015. jan. 25. 19:29
 9/63 anonim ***** válasza:
98%
Csökkent, de a grafikon szerint sem 170, hanem 229 forintra.
2015. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 A kérdező kommentje:
Figyi, lehet okos nem vagyok, de szellemi fogyatékos se, testnevelő tanári képesítésem van és jogom van nekem is szavazni meg beleszólni a közügyekbe és én csak azt tudom, mondanki hogy kellő objetivitással kell nézni a dolgokat. Szemlélni.
2015. jan. 25. 19:45
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!