Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jézus Urunk kire szavazna?...

Jézus Urunk kire szavazna? Melyik párt támogatására bíztatna?

Figyelt kérdés
Ha ma élne Jézus Urunk, mit mondana kire szavazzunk? A KDNP keresztényi nevű, de valóban a krisztusi elveket képviseli ? A Fidesz képviseli a kormányba inkább a Jézusi elveket, netán a Gyurcsányi DK vagy az MSZP lenne az igazi? Az is lehet, hogy a Jobbik, mint szintén jobboldali párt? Melyik áll leginkább közelebb? Jézus kire szavazna, az elvei szerint?

2015. febr. 8. 21:08
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem alapítana egy saját pártot...
2015. febr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
74%

Egyikre sem.

Inkább öngyilkos lenne, hogy csak ezek közül az idióták közül próbálnak válogatni az emberek.

2015. febr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Én nem mondanám őket idiótáknak, hiszen a közvagyon teljesen eltűnt és tetten nem érték őket. Vagy úgy nyúlták le, hogy nem kapták el, ekkor nem idióták vagy nem nyúlták le és jó politikusok.
2015. febr. 8. 21:16
 4/48 anonim ***** válasza:
82%

Az Újszövetségben olvashatod:

"Istennek, ami Istené, császárnak, ami császáré".

A politikát szét kell választani a vallástól, tehát egyik pártra sem szavazna.

2015. febr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
De a választás, azzal hogy választasz még nem veszed el ami Istené ! A választással élhet az ember Istennek tetsző életet, de vajon melyik párt kormányzása alatt ?
2015. febr. 8. 21:22
 6/48 anonim ***** válasza:
80%
szerintem itt mon alkoholista lenne mert máskép már nem birná
2015. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
95%

Könyörögne, hogy feszítsék már végre keresztre, mert ezt itt nem lehet ép ésszel elviselni.

Vagy kimenne Koppenhágába borásznak. :D

2015. febr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim válasza:
100%
Zselenszky baratom szerint (es sztem jesus is igy van ezzel) a politika ertelmetlen, utkeresok foglalkoznak vele, mert konnyebb vele foglalkozni mint azzal amivel igazabol kene... nem csinalna partot, nem szavazna partra, nem mondana meg melyikre szavazz,
2015. febr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
73%
Alapítana saját pártot - mert végülis miért ne? A vitapartnereinél ebben az országban úgyis csak okosabb lehet, meg ugye ott van az a plusz szuperhős képesség, hogy ő Isten fia, aki meggyógyít mindenkit (egészségügyi reform), bort csinál a vízből (élelmiszer árak csökkenése), satöbbi.
2015. febr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
79%

"Zselenszky baratom szerint (es sztem jesus is igy van ezzel) a politika ertelmetlen, utkeresok foglalkoznak vele, mert konnyebb vele foglalkozni mint azzal amivel igazabol kene..."


Már ne haragudj, de Jézus is politizálásba kezdett, amikor megkezdte a prédikálást és saját vallást alapított.

Politika annyit tesz, mint közélet. Jézus részt vett a közéletben? Igen.

Akkor innentől kezdve nincs miről beszélni.

2015. febr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!