Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan származnak az alábbi...

Honnan származnak az alábbi Orbán-legendák, és mennyi valóságalapjuk van?

Figyelt kérdés

1. Orbán cigány, eredeti családneve Orsós volt.


2. Orbán zsidó.


3. Orbán minden gyerekét más vallásúnak nevelte, pl. Ráhelt zsidónak.


4. Orbán annyira beleőrült a 2002-es vereségbe, hogy 2010-ig ideje nagy részét egy osztrák elmegyógyintézetben töltötte.



2015. febr. 10. 18:59
 1/5 Komplikato ***** válasza:
81%

A kettes pontra nagyon egyszerű válasz van, egy buta külföldi újságíró összekeverte Deutch Tompit egy nyilatkozata okán a Miniszter Elnökkel, mert jól tájékozott volt és kiváló az arc és névmemóriája.


A hármas pont meg marhaság, csak itthoni félművelt idiótáknak gyanús ha valaki keresztény létére ótestamentumi neveket ad a gyerekének, más országokban senkit nem lep meg.


A négyes pontra meg szerintem nincs egyértelmű bizonyíték. Vannak városi legendák dührohamokról, újjáépített dolgozószobáról, meg ugye a pszichés betegségre adott gyógyszer ismert mellékhatása videókról.

2015. febr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

1-es pont: népszerű elmélet és elképzelhető, hogy van cigány származású felmenője is, de igazolni nem lehet


2-es: ez biztos nem igaz


3-as: erről most hallok először!


4-es: Tény, hogy a 2002-es választási kampány, és a vereség nagyon megviselte, és nagyon elfáradt, lényegében véve közel egy évre el is tűnt a magyar politikából, akkor Áder János vezette a Fideszt, ez tény.

Az, hogy most igaz-e, hogy egy grazi klinikán ápolták, meg az, hogy azóta is nyugtatókon él, azt nem lehet tudni vagy aki tudja az mélyen hallgat, majd talán most Simicska mesél ezt-azt...

2015. febr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
13%

Orbán zsidónak vallja magát és gyermekeinek is zsid nevet adott, mindet zsidó valláűsra neveli. Ezzel nincsen semmi baj, csak sok antiszemita van és ezért kivetnék itthon, ezért csak francia lapnak árúlta el. [link]


Eredeti neve Orsós volt, de szerintem nem roma, mert az apja és anyja sem az. A 4-es marhaság.

2015. febr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

"Eredeti neve Orsós volt, de szerintem nem roma, mert az apja és anyja sem az. "


Megkérdezhetem hány Orsóst ismersz aki magyar származású? :D

2015. febr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4:

Hol hallottál ekkora ökörséget? Nézzél kevesebb 444-et és talán te is értelmesebb leszel és nem mondasz ilyen badarságokat, amiket az egyszerű gondolkodásoddal kihozol.


3:

[link]

Orbán nem zsidó.

2015. febr. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!