Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről a cikkről?

Figyelt kérdés

[link]


Az egyik volt osztálytársam küldte nekem, hogy olvassam el és tegyem fel a gyakori kérdésekbe. Végig olvastam, és ehhez nem tudok mit mondani. Ha ti végig olvastátok, akkor mondjátok el a véleményeteket.



2015. márc. 13. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Szóval 1 millió ártatlan ember megölése bűn lenne? És a holokamu kedves nácitársak?
2015. márc. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%

Akkor nézzük, a Jobbik jelöltek miket szoktak kommentelgetni:

[link]

[link]

Na, ezzel mi a helyzet?

2015. márc. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én ezért nem vagyok Jobbikos, mert én a JESZ-t támogatom és rá fogok szavazni a jövőben is. A JESZ nem fasiszta, nem kommunista és nem rasszista párt, hanem jobboldali konzervatív párt, ami nem hasonlít egyik pártra sem!
2015. márc. 13. 17:27
 4/10 anonim ***** válasza:
24%

,,Akkor nézzük, a Jobbik jelöltek miket szoktak kommentelgetni:

[link]

[link]

Na, ezzel mi a helyzet?"


Inkább zsidózzanak mint hogy a saját nemzetüket mocskolják, az Mszp és a Dk a politika LEGALLJA: [link]


[link]


Hajrá Mszp, hajrá Koszovói bevándorlók, de a magyaroknak bevándorolni TILOS, köszönjük!

2015. márc. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

21:02: mi is ebben a saját nemzetünket mocskolás? Az első cikk egy niemand lapocskában megjelent niemand senkit mószerol, akit állítólag (!) támogattak Hillerék, a másikban meg egyszerűen gratuláltak Pontáéknak.

Egyébként ki az a Roland nhg., akinek 175 az IQ-ja? Örmény trónörökös? Örményország nem is királyság! Komolytalan figura, csak marginális hivatkozások vannak rá a neten. Valami komolyabb bizonyítékkal kéne előállnod...

2015. márc. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

21:02: de HOPPÁ! Mit nem találtam még a karpatiharsonan:

[link]

Ez ám az égés!

2015. márc. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Az első cikk az hogy gratulálnak a legmagyargyűlölőbb politikusnak, és a harmadik amit írtam azzal ne is foglalkozz, de oldalakat lehetne írni mennyire is magyar gyűlölők.
2015. márc. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
S most meg még lassan másfél millió magyar állampolgárt is kiakarnak nyírni, tényleg a nácizmus a legrosszabb dolog ami nem is igaz a Jobbikra, azzal nincs baj amikor Magyarok millióit akarják lemészárolni, tegyük fel egy jobbikos azt jelentette volna ki hogy nyírják ki a zsidókat, abból mekkora cirkusz lett volna? Köszönjük Mszp, hazaárulók pártja.
2015. márc. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

Most meg még Március 15 re se emlékeznek meg az Mszp-sek valami szabad sajtó mazlag díjkiosztójára hivatkozva. ( [link]


De egy biztos, a zsidó gyásznapok náluk szentek. Mszp a politika legalja!

2015. márc. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy ilyenkor rögtön jönnek a dumák, hogy bezzeg a jobbikosok miket nyilatkoztak. Ha már az ellentábor elvileg toleránsokból és demokratákból áll, akkor nem nekik kéne példát mutatni, hogy ilyen baromságokat nem nyilatkozunk több mint 1 millió emberrel kapcsolatban? Na ezek után adja be nekem bárki, hogy ezek nem szélső balosok.
2015. márc. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!