Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bajnai Gordonról semmi hír nincs?

Bajnai Gordonról semmi hír nincs?

Figyelt kérdés

2015. márc. 18. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem politizál már.
2015. márc. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Valami francia cégben dolgozik.

Nem tudom, akkor minek indult egyáltalán, ha pár hónapon belül lemondott.

Én nem szavaztam rá, de szinpatikus volt viszonylag, de nagy csalódást jelentett a lemondása. (bár a helyére került Szelényi Zsuzsa is normális viszonylag)

2015. márc. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
Libát töm.
2015. márc. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Feladta a küzdelmet, az első normális politikusunk volt a rendszerváltás (gengszterváltás) óta, de amit ellene folytatott (és a mai napig folytat) a jobboldal, de főleg a fidesz, az nevetséges. Hatalmasat csalódhatott a magyar emberekben a '14-es választások után, de a népnek erre van szüksége, amit Orbán csinál.


Én egyébként megértem, ezek után nekem sem lett volna kedvem itt maradni és a részt venni ebben a politikának csúfolt kutyakomédiában. Most egy francia cég ügyvezető igazgatója, valószínűleg azért mert egyáltalán nem ért a pénzügyi dolgokhoz..egyébként az Együtt negyedévenkénti üléseire visszajár.

2015. márc. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Csak a személyeskedés, az megy fideszes barátainknak.:D
2015. márc. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Friss hírt nem tudok, de a hármaska kedvéért egy három évvel ezelőtti cikk:

[link]

2015. márc. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!