Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tóbiás Józsefék és Gyurcsány...

Sandorka25 kérdése:

Tóbiás Józsefék és Gyurcsány Ferencék miért akarnak kormányra kerülni, ha a magyarok nem szeretik őket és nem akarják hogy kormányra kerüljenek?

Figyelt kérdés
Én nem szeretem az MSZP-t, a DK-t, a Fideszt, a KDNP-t és az Együtt - a korszakváltók pártját sem. Gyurcsányék és Orbán Viktorék eladták az országot és bezárták a gyárakat és a bevásárló központokat is. A magyarok nem akarják hogy ezek nyerjenek a jövőben, és nem szeretnék ha újra csődbe vinnék az országot. Én a Jobbikot választom, csak úgy mint a többi magyar ember, mert a Jobbik rendet akar csinálni, vissza akarja szerezni a gyárakat és ki nyitná a bevásárló központokat, azt jelenti hogy a vasárnapi zárva tartást megszüntetné. A Paksi atomerőmű titkát meg felnyitná és mindent megmondanának az embereknek. Ha a magyarok csak a Jobbikot akarják hogy kormányra kerüljön és megcsinálja azt a feladatokat, amiket meg ígértek az embereknek. Akik a Jobbikot támogatják és nem szeretnék ha Orbán Viktorék és Gyurcsány Ferencék kerülnének hatalomra, akkor jó, mert megmondhatják a véleményüket és elmondhatják azt is, hogy a Jobbik mit tenne a bűnözőkkel, ha hatalomra kerülnének.

2015. márc. 28. 09:17
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Mondd már meg, hogy a Jobbik mit tenne a bűnözőkkel, amit meg is tudna valósítani? Mert én ilyent még nem hallottam, csak propagandát.
2015. márc. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Mi van, nem tetszik a demokrácia?


Abban ugyanis mindenki indulhat szavazatokért, még Gyurcsány vagy Orbán is. Ha szerinted a magyarok úgyis a Jobbikot választják, akkor nem tudom, mi a probléma.

2015. márc. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hogy többet lophassanak az állam pénzéből.
2015. márc. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt olvastátok ?

2015. márc. 28. 10:51
 5/10 A kérdező kommentje:
Vona Gábor mindent megpróbál jóvá tenni, hogy az emberek rá szavazzanak és ne az MSZP-re és a Fideszre.
2015. márc. 28. 10:52
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Jobbikos vagyok ,de nekem sem tetszik,hogy Vona már hajbókol a zsidók és a cigányok előtt,hogy hatalomra jusson.
2015. márc. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 hollófernyiges ***** válasza:
Te, az nem egyenlő az összes magyarral. Ezt vedd alapul és te is tudsz válaszolni a kérdésedre.
2015. márc. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, téged alaposan megtévesztettek. Tudod felétek való szóhasználatban azok a "magyarok", akik gondolkodás nélkül dicsőítik a Fideszt. A többi 9 millió nem magyar. Na ők azért ennek ellenére nem annyira Gyurcsányt szeretnék, és nem azért, amire te gondolsz. Azért, mert csak módszereiben különbözik Orbántól, céljaiban és erőszakosságában nem.

Ja, és a "nem szeretem" érzésem szerint helytelen kifejezés. A valósághoz közelebb álló: "azt mondták nem szabad szeretni őket". De valójában az nem is számít. Mert mondhat neked bárki bármit, te már eldöntötted, hogy mit hiszel, és e legcsekélyebb mértékben sem érdekel, hogy az végrehajtható-e. Figyelem, nem azt vonom kétségbe, hogy igazat mondanak. Azt állítom, hogy nem tudják mit beszélnek. Mert amit mondanak, akkor se végrehajtható, ha borzasztóan akarná mindenki. Hogy miért nem, az viszont messzire vezetne, és a kutya se figyelne rá.

2015. márc. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gyurcsány Ferenc, és Tóbiás nem fog kormányra kerülni már, ezt ők is tudják. Senki nem szavaz rájuk, pár rózsadombi nyugdíjason kívül. Megnyugtatlak, 2018-ra örülhetnek ha a parlamentbe bejutnak. Remélem a baloldaliak is tiszta lappal szeretnének kezdeni, és a mocskot eltakarítani. Jobboldalra jöhetne a Jobbik, balra meg az Lmp, a sok mocskos csaló el lenne takarítva, és tisztességes emberek irányítanák az országot.
2015. márc. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha Vona Gábor és a többi Jobbikosnak sikerül kampányolnia, akkor jó, mert a Jobbik senkit sem hagy cserben!
2015. márc. 28. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!