Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ez a térkép...

Szerintetek ez a térkép Budapest felosztásáról, mennyire fedi a valóságot?

Figyelt kérdés

Valahol a neten találtam Budapestről szóló képeknél:


[link]


Fedi a valóságot?


2015. ápr. 12. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Nagyvonalakban. A vidékiek pl nem költöznek a peremvidékre. Azok a nagykörútra mennek. A 12. ker meg nem nyuggerek, inkább politikusok, meg tarsolycsabáik, kulkcsárattiláik. A proilik inább a leszakadt panelrengetegekben vannak, amik sok helyenmegvannak, de pl a 16-ban egy sincs. Az inkább ilyen vidékszagú egész csömörig.
2015. ápr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Örülnék én ha olyan proli lennék, hogy a 16. kerületben laknék. Azt nevezik a pesti rózsadombnak, tele van fullos kertesházakkal, az egész egy kertváros, egy szar panel sincs. szóval ez hülyeség.


Amúgy prolik vannak Zuglóban is. Csöves prolik is jó helyen van, bár elég szemét megnevezés, kiváncsi lennék a térkép készítője hol lakik. De egyébként 10. kerület, meg Kispest tényleg iszonyat retek. Ott van a havanna lakótelep. hát az valami undorító.


Burzsujok pedig a 3. kerületben is vannak, fentebb a hegyen olyan kertesházak vannak, hogy beszartok. Óbuda. Sok helyütt Rózsadombban megegyező. Viszont 12. kerületben tényleg inkább a jómódúak élnek.


Nem tudom miért belváros kapta a zsidókat. A legszemetebb, embereket tönkretevő zsidók inkább full extrás kertesházakban laknak Budán például.

2015. ápr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hülyeség. Ha már eröltetni kell a besorolást...


XII. kerület is beletartozik a burzsujba, sőt XI. kerület egy-egy része is. Illetve a XII. kerületről nekem épp hogy az a tapasztalatom hogy "nagycsaládos" környék, nem nyugger környék.


Cigányok meg nem fedik le az egész 3 kerületet amit besatíroztak. Mondjuk Józsefváros-Kőbánya határára meg még oda lehetne tenni egy "kínai negyed" besorolást.


Meg azt sem értem hogy mire utal a "proli", mivel mitől "prolibb" egy káposztásmegyeri lakótelepi illető mint egy angyalföldi lakótelepi illető aki a térkép szerint "sima városi lakos"

2015. ápr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez a térkép egy hülyeség
2015. máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

aszongya hogy III. VIII. XIV. kerület a városi lakosság ???


akkor a többiek meg

buckalakók vagy mi ?

2015. jún. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocs, XIII. Nem VIII. elírtam,

Bár lassan 8-ker lessz az egész,..:(

2015. jún. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!