Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az alkalmazottakat miért nem...

Az alkalmazottakat miért nem kártalanítja a kormány? Nekik mi közük a vezetőség döntéseihez?

Figyelt kérdés
[link]
2015. ápr. 14. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudod az úgy van, hogy valóban az igazgató dönt, de utána egy csomó dolgot ennek alapján meg kell csinálni. Ezt mindig az alkalmazottak csinálják. Nem mind, de mindig ők. És ha valaki nem csak néz, de lát is, akkor tudja, mit jelent az a döntés. És ha végrehajtja, már tettestárs.

Amúgy pedig nagyon csendesen megjegyezném: nekem, akinek semmi köze az egészhez, miért kell megfizetnem bárkit? Mert az államnak nincs ám egy kanyi vasa se. Csak az én adóm.

Viszont javaslom (az alkalmazottaknak is): talán utána kéne menni, a meglépett vezetőknek biztos van mit a tejbe aprítani. Hát ne legyen. Ha meg jól elmentették, mert az állam hagyta, hát vegyük el az állam képviselőitől. Ilyenekre gondolok, mint Orbán, Rogán, és tettestársaik.

2015. ápr. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Maradjunk annyiben hogy a Quaestor alkalmazottak már jóval előre tudtak erről a bekövetkező "eseményről"!

Gondolom már akkor nagy mosollyal és izgalommal várták a kártérítéses pénzeket aztán most van nagy pofáraesés!

Amúgy jó kis nép hergelés van kiragasztva ez ilyen ellentámadás hogy hogy ne csak a Quaestort köpködjék!

2015. ápr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy cégem, és csődbe ment, Kájtalanítsonakormány!!!
2015. ápr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze, a kormány kártalanítson mindenkit. A devizahiteleseket, a quasterosokat, a gazdákat a rossz termény miatt, a taxisokat, a tanárokat, a cigányokat, a nyugdíjat emeljék.

Tele van ingyenélő f*****l ez az ország, ezért tagadom, hogy magyar vagyok.


Gondolkozz, tervezz, tanulj és akkor nem sz***d be, ha mégis, akkor viseld el. Mint egy óvodában, komolyan...

2015. ápr. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!