Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberális oldal miért...

A balliberális oldal miért támogatja az afrikaiak, ázsiaiak bevándorlását, míg korábban a határon túli magyarok bevándorlását is ellenezték?

Figyelt kérdés
Néhány éve még az volt az álláspontjuk, hogy a romániaiak, ukrajnaiak veszélyeztetik a magyarországiak munkahelyeit és meg kell akadályozni, hogy a magyar szociális ellátórendszeren, egészségügyi rendszeren élősködjenek.

2015. ápr. 30. 23:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Mert nem elvek, hanem frontvonalak mentén gondolkodnak.
2015. ápr. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%

Kettős mérce.

Régebben 20 millió románnal riogattak.


Amúgy, ezeket az afrikai...stb menekülteket tutujgatni politikailag korrekt.


A határon túliakat utálni meg nem számít rasszizmusnak vagy idegenellenességnek az ő logikájuk szerint.

2015. ápr. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
16%
Orbán már mióta ezt magyaráza hogy a liberálisok nem jok jo hogy felébredtél végre:)
2015. ápr. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Miért támogatják, mesélj valamit, amit én nem tudok! Amennyire ugyanis én értem az álláspontjukat, csak nem akarják, hogy Orbán egy nem létező problémából (bevándorlás Magyarországra? Max. Észak-Koreához képest vagyunk élhető ország) politikai tőkét kovácsoljon!
2015. ápr. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%

Mert magyarellenesek, ezt tartja őket össze.

És most a főnökeik ezt tanították be nekik.

2015. máj. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
Nézzétek meg a face-en a kettős mérce oldalát (kőkemény liberálisok szerintem), ott fényesre nyalják a menekültek seggét. Ugyanitt még sohasem olvastam egyetlen sort sem határon túli magyarokról, ami az ő érdekükben íródott volna.
2015. máj. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 hollófernyiges ***** válasza:
73%

1. nem támogatják az afrikai meg ázsiai bevándorlást, nem hiszem hogy valaha mondták volna, hogy több afrikai kellene az országba. Azt mondják, hogy ha néhány nyomorult élete kockáztatásával elvergődik idáig, akkor ne bánjunk velük bűnözőként, amúgy meg úgyis elhúznak nyugatra, amint tehetik

2. nem ellenzik a határontúli magyarok bevándorlását (határontúli magyar vagyok, aki MSZP-kormány alatt kapott állampolgárságot, szóval ... )

2015. máj. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 BlackSword ***** válasza:
64%
Azért nézzük meg a másik oldalról is a dolgot... Azok a szerencsétlen afrikaiak szerintetek miért hagyják hátra az otthonaikat és vállalnak be isten tudja mennyi kockázatot és veszéjt, hogy eljussanak egy helyre ahol biztonságban és talán valamennyire boldogan élhetnek??? Igaz itt sem fenékig tejfel az élet, 99,9%hogy az itt okoskodók nem félnek attól, hogy reggel nem fognak felkelni, vagy hogy nem lesz ivóvíz a csapban, ingyenes háziorvos és körzeti fogorvos... Mert eleve a liberalizmus nem baloldali, és nem nemzetellenes, csak magától érthetődőnek tekinti, hogy MINDEN ember azonos és egyenlő jogokkal születik és azonos kötelességei vannak...
2015. máj. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%

Mert baromira nem tud érdekelni az érdek magyar állampolgár. Rengeteg ilyen van a határontúliak között. Sokan tényleg csak a munkahelyet, támogatásokat veszik el előlünk. Tisztelet a kivételnek.

Nemrég települtek be az utcánkban Romániából, de semmi köszönet bennük. Ezzel szemben a kínaiak legalább dolgoznak.

2015. máj. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
43%
A kínaiakkal semmi gond.Dolgoznak,kereskednek a vackaikkal,nem balhéznak,egymás között lerendezik a dolgaikat De egy pakisztáni,libiai,sziriai semmirekellőt minek engedjünk ide.Ezek otthon is egész nap a kunyhójuk előtt ücsürögnek és a legyeket hajkurásszák..Hiába húznak nyugatra,ha ott elkapják őket a taknyukon vágják vissza anonnan jöttek
2015. máj. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!