Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kert mar valaki segitseget...

Kert mar valaki segitseget magyar nagykovetsegtol?

Figyelt kérdés
Mikor kulfoldon problemaja akadt(elvesztette az utlevelet, balesetet szenvedett...) vagy uzletet akart egy adott orszagban es segitseget kert a kinti magyar kepviselettol (olyanokra gondolok, mint burokracia menete kint, megnezni az adottnav listan, hogy szerepel e a kinti uzlettars felszamolas alatt. Milyen kulturalis szokasokat vegyen figyelemben kint, esetleg irodabiztositas targyalasokhoz. Azert kerdem ezt, mert az USA ban ez tokerletesen mukodik. A cegek mikor korrupciot eszleltek, ami az erdekeiket sertette egybol mentek az usa nagykovetsegre, hisz kiben biznanak meg a legjobban, csak a sajat orszaguk kepviseleteben. Na ez elmondhato a magyarrol is?

2015. máj. 6. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, még soha senki. És soha nem is fog.
2015. máj. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miert is gondolod ezt? Az egyik alap funkiojuk a bajba jutott magyar allampolgarok megsegitese, illetve a magyar gazdasagi erdekek tamogatasa (hisz a cegek adojabol vannak fenntartva) ezeket a funkciokat kutya kotelesseguk vegrehajtani, egyebirant okafogyott a fenntartasuk!
2015. máj. 6. 17:44
 3/4 ConnectCare ***** válasza:

Egyszer felhívtam a párizsi konzult és arról érdeklődtem, hogy magyar állampolgároknak milyen egészségügyi ellátás van térítésmentesen, mert egy ismerősömön kint jött ki valami nyavalya. Jó fej volt, kapásból fújta, abszolút elégedetten tettem le a telefont.


Nem hiszem, hogy a többivel gond lenne, bár gondolom ezt is követsége válogatja. A moszkvai körül voltak pl. gondok nemrégiben.

2015. máj. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a Német Nagykövetségtől kértem segítséget, mivel kint halt meg a testvérem. 3 hétig hitegetés, plusz le akart minket húzni 1500 euróval. Kedves volt nagyon. Tényleg. 2 hónap után kerültek haza a testvérem hanvai. És csak utána volt a temetés.

A többiről nincs tapasztalatom.

2015. máj. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!