Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarok miért utálják ennyire...

Magyarok miért utálják ennyire az USA-t?

Figyelt kérdés
Szerintem az emberek 70%-a fel lenne háborodva, ha minden amerikai termék, amit lehet venni kimenne az országból, közben meg mindenki szidja.

2015. máj. 21. 14:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
46%
Szimpla irigység, amit ráadàsul be sem ismernek.
2015. máj. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
71%
Nem az usát vagy a termékeket utálják, hanem az ország cselekvéseit. Btw, mondj egy amerikai terméket... még a hőn szeretett iphonet is kínában gyártják.
2015. máj. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem a magyarok egyaltalan nem utaljak az USA-t.


Az USAt utalok kifejezetten kisebbsegben vannak.

2015. máj. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
26%
Az iphone attol meg nem valik kinaiva mert ott gyartjak.
2015. máj. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
4es: ha a túró rudit kínában gyártanák az magyar termék lenne vagy kínai? Csak a márka lenne a magyar, minden más kínai.
2015. máj. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
68%

Az iphone nem turorudi.


A tervezes, a marketing, a szoftverfejlesztes, a dontesek meghozatala az USAban zajlik. Kinaban szerelik ossze, de ez gyakorlatilag nem jelent semmit.

2015. máj. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
79%

Én nem tudom miért utálják, de én például:

Barbárok, az amcsik nagy része barbár. Nem tanultak, lehet szar hely MO, viszont az emberek okosabbak, tanultabbak, mint ott. Engem idegesít az ottaniak "hülyesége", hogy ők a világ urai, mert ők amcsik.Több Nobel-díjast adtunk ki, mint az amcsik(abba ne menjünk bele, hogy mennyire magyarok, de asszimilálódtak a társadalomba).Engem az is zavar, hogy amennyit ott pazarolnak, annyiból egész Afrika jóllakhatna. Amcsik mindenbe beleakarnak szólni.

Tudnám még írni, de nincs kedvem.


Arról meg, hogy kínai az IPhos nem teljesen igaz.

240 000 Ft-os Stihl-re az van írva, hogy "Made in China", édesapám is használta a gépezetet, így 17 éves, s még működik, pedig használva van.

Az országból kiviszik a legyártott alkatrészeket, s az ottani "kínai gépek"(emberek) szerelik össze

2015. máj. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Ez, hogy tanultabbak a magyarok mára már sajnos nem igaz...20-50 éve még lehet így volt, de ma már nem, mert úgy el lett cseszve az oktatás. Ráadásul itt csak az elméletet erőltetik, ott meg a gyakorlatot..Kérdezem én melyik a jobb? Ha tudsz vmit alkalmazni, vagy el tudod mondani a definícióját, de nem tudod megcsinálni? Másik, hogy szokták mondani, hogy buta amerikaiak nem tudják, hol van Magyarország..Elhiszed én is tudnék olyan kisországot mondani amiről még csak nem is hallottál? Akkor ők is hülyének néznek téged? A nobel díjasok többsége meg amerika nélkül nem kapott volna semmilyen díjat, mert ők biztosították a felszereléseket, meg mindent.
2015. máj. 21. 14:50
 9/30 anonim ***** válasza:
85%
Az Usa agresszív külpolitikája, más országok ügyeibe való beavatkozása és persze a folyamatos háborúzása háborítja fel a világot.
2015. máj. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, megbocsáss, hány éves vagy ? Ennyire hülye nem lehetsz. Nem a termékeiket szidják az emberek, hanem az arrogáns, aggresszív külpolitikájuk nem szimpatikus nekünk. De ez a hozzáállás nem csak nekünk nem tetszik, "mindenki" ezért szidja az USA-t.
2015. máj. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!