Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok fele miért hisz...

A magyarok fele miért hisz abban, hogy 2018-ban a parlamenti választáson a Fidesz fog győzni?

Figyelt kérdés
Én nem tartom esélyesnek a Fideszt, Orbán Viktor teljesen leszerepelt, mivel rosszul irányította az országot, és tönkre tette. Ide csak a Jobbik kell, mert a Jobbik megpróbálja helyre tenni az országot, a Jobbik erős párt és megfogja nyerni a választást 2018-ban. Remélem sikerül legyőzni a Fideszt és az MSZP-t, mert a Jobbik esélyes a nyeréshez, de a Fidesz és az MSZP nem esélyes már a nyeréshez. A Fideszt és az MSZP-t sok ember pénzeli, mert ők szeretik a Fideszt és az MSZP-t, csak azok nem szeretik, akik a Jobbikkal vannak és egyetértenek velük.

2015. jún. 14. 11:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Én megszavazom neked a Jobbikodat 2018-ban (persze egyből lelépek innen a választások után), de akkor nincs rinyálás, hogy nem hozzák el neked azt a Kánaánt, amiben reménykedtél.
2015. jún. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
A jobbik fog nyerni, de egyik párt se fogja tudni sec pec helyre rakni az országot. A jobbik megpróbálná, de nem fogja tudni, túlságosan szét van cseszve és amint hatalomra kerülnek a nyugati cégek "csakazértis" elfordulnak majd magyarországtól (szerintem).
2015. jún. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ide csak a Jobbik kell, mert a Jobbik megpróbálja helyre tenni az országot


Értem, ezt én is tudom mondani.


a Jobbik erős párt és megfogja nyerni a választást 2018-ban.



Tippmixelni fogadóirodában meg neten kell. Választáson választani kell.



Remélem sikerül legyőzni a Fideszt és az MSZP-t, mert a Jobbik esélyes a nyeréshez


Úgyan úgy tippmix.



Úgy látom a lakosság nem tanul. Fogalma sincs miről szól a demokrácia meg a többpártrendszer.

2015. jún. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem hisz ebben senki.
2015. jún. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Rosszul használt összetett mondatok, melyekben van egy rakat szóismétlés? Azt hiszem nem kell elolvasnom fent a nevet, hogy tudjam ki írta a kérdést :D
2015. jún. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%

A Jobbik ynerni fog..

Sokna mondják már ezt. Szerintem adjunk esélyt nekik.

Elég volt a régiekből.

2015. jún. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Birkák! Be-e-e-e-e
2015. jún. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
"Ide csak a Jobbik kell" Szerencsére bőven van olyan ember az országban aki szerint nem.
2015. jún. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

"Szerencsére bőven van olyan ember az országban aki szerint nem."


Sajnos ahhoz viszont nincs elég, hogy egyszer végre egy normális pártnak legyen kormánytöbbsége ne az ilyen populista tolvaj szemeteknek :D

2015. jún. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, kicsit elvagy tájolva. Jobbik nem fog nyerni, de ha győzne is (amit kétlek, mert listán hiába kapja majd a fele szavazatot, egyéniben örülhet 10-20 helynek a 106-ból), akkorsem lenne absz többsége, koalícióban meg senki nem kormányozna velük, kisebbségben meg az összes javaslatuk a kukában végezné. A külföldi nyomásról már ne is beszéljünk. A közvéleménykutatások szerint még mindig OV nyerne magabiztosan, de neki sem lenne absz többsége.
2015. júl. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!