Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lőszerrel való visszaéléssel...

Lőszerrel való visszaéléssel gyanúsítják a Jobbik bicskei elnökét! Minek neki az?

Figyelt kérdés
Nem azt mondják hogy Ők becsületesek?Ezt akkor mostantól nem kell ezt az állítást készpénznek venni?
2010. márc. 1. 18:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
20%
Már bocs, de ez kit érdekel, hogy jön ez ide?
2010. márc. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
75%

egy hangfelvétel alapján gyanusítják, amin valaki azt mondja, h ő is benne van... namármost ilyen én is tudok mondani bárkiről :) ha akarom, ennyi erővel bárkit gyanúba keverhetek....csak elég egy felvételt készíteni a haverokkal és azt mondani, h ez rejtve lett felvéve és xy azt mondja rajta, hogy ez és ez ezt és azt csinálta...


és az nem furcsa, h az említett hangfelvétel már napok óta az rtlklub birtokában van, de mégis csak most merült fel ez a jobbikos elnök? eddig tartott kitalálni nekik? vagy újravették a felvételt, hogy legyen már benne valami jobbikos is?

2010. márc. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
44%

Elsőnek!

Mi az, hogy hogy jön ide azt hiszed a jobbiknak nincs piszkos ugye? A jobbikról csak jót lehet mondani?

2010. márc. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
72%
Első vagyok: ez egy kérdezős fórum, és senki nem a kérdésre válaszolt eddig! Szerintme ez csupán provokáció, bár megértem, sajnos mindneki ezt csinálja!
2010. márc. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem tök mindegy kinek vagy lőszere vagy fegyvere. Az nem hogy mire használja. Én nemis foglalkoznék ilyesmivel.
2010. márc. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
53%
Persze de ha mszp-s lenne már 10 kérdést feltettetek volna
2010. márc. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
64%
Minek az? Hátha kell. Ez olyan dolog, hogy nekem is van egy csomó szilveszteri tüzijátékom meg petárdám, az is tilos ugyebár, de tegye föl a kezét aki visszavitte amikor kellett... Az ember szeret lövöldözni, robbangatni, ez van, a lőszert nem csesszük ki csak azért mert éppen nem kell.
2010. márc. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
70%

senki sem mondta, hogy a jobbikban csak tiszta becsületes emberek vannak, ez az egyik.


a másik, hogy a jobbik nem az emberek pénzével él vissza mint a többi párt.



Mellesleg Vonát is próbálták csesztetni ilyennel, hogy mi van a képviselővel akivel ilyen meg olyan dolgok vannak. Ki is akadt, hogy mi a f*szt akarnak még tőlük, felfüggesztették a tagságát az eljárás idejére.


És mellesleg ha egy képviselő elkövet egy bűncselekményt magán célból, akkor azt nem a jobbik teszi, nem a jobbik nevében teszi. nem ugyanaz.

2010. márc. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
31%

Ha bebizonyosodik,akkor sem fogják a Jobbikosok elismerni.Ahogy hallgatnak a keszthelyi Jobbik vezér letartóztatásáról is.

Egyébként pedig tisztességes ember nem szokot lőfegyvereket adni-venni.

2010. márc. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
90%
Nézzük meg a "bizonyítékot" ami igencsak sántít,ennek ellenére ha bebizonyosodik,hogy bűnös akkor 100%,hogy kizárják a jobbikból,ellentéttel a Fidesz és Mszp díszpintyekkel akik bűnösségük bebizonyítása után is vígan párttagok maradtak ennyi.Nem attól lesz egy párt becsületes,hogy a tagjai szentként élnek hanem,hogy aki nem tartsa be az erkölcsi és köztörvényeket azt kirostájják e magukból vagy szemet hunynak.
2010. márc. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!