Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket miért zavar a Budapest...

Titeket miért zavar a Budapesti Pride? MI a baj vele?

Figyelt kérdés

2015. jún. 22. 16:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%

Engem nem zavar,sőt támogatom,idén is megyek,családdal.

3 gyerekes apuka vagyok,aki toleranciára neveli a gyerekeit.


42/F.

2015. jún. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%

Mert egy provokáló rendezvény.


Felőlem lehet csinálni ilyen rendezvényeket, de legyen zártkörű, béreljék ki rá a Pecsát vagy valami nagy elzártabb szabadteret.

2015. jún. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%

Valamelyik nap linkelték a bécsi pride videóját, belenéztem. Jó áttekertem, nem néztem végig de én nem láttam benne olyat, hogy három bőrtangás szőrös buuuzi egymást nyalva-falva vonaglott volna a belvárosban... :D


Nekem abból a videóból úgy tűnt, ott kulturáltan fel tudtak vonulni, ami talán tényleg segít az elfogadásukban. Az, hogy egy 45-éves 120 kilós csávó ostorral a seg gében vonaglik egy kamionon az azért khm finoman fogalmazva is más... :D


Nem voltam kint Bécsben, csak a videón látottak alapján írom amit írok.

2015. jún. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
30%
Azért mert homárok vonulgatnak benne.
2015. jún. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
41%
Első az a baj, hogy mész. El kellene venni tőled midhárom gyereked. A tolerancia azt jelenti, hogy nem rúgod fejbeva bu-zit ha meglátod, és nem azt hogy tapsikolsz nekik.
2015. jún. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%

Az, hogy semmi keresnivalójuk az Andrássy úton. A tökömnek sincs kedve megkerülni a fél várost, mert valami marhák vonulgatni meg vonaglani akarnak a főúton.

Vonuljanak Fóton, vagy Ócsán, ahol nem akadályozzák a forgalmat.

2015. jún. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%
Nincs vele semmi baj, csak hát cirkusz kell a népnek. Vannak olyanok akik valószínűleg fizikai fájdalmat élnek át, ha már két nap eltelik úgy hogy semmi miatt nem lehetett hőbörögni kicsit.
2015. jún. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
44%
Mert nem szeretném, ha a gyerekem olyan világban nőne fel, ahol az aberráció elfogadott dolog. Én arra nevelem, hogy a család: apa, anya, gyerekek. (Azt a reakciót, hogy: de mi lesz ha a gyereked egyszer úgy jön haza, hogy meleg, már hallottam. Azt is tudom, az ilyenektől mint én, el kell venni a gyereket, és menjen Fehéroroszországba, tehát ezeket kár leírni.)
2015. jún. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%
Nincs azzal baj, ha utálod őket. Én is sok mindent utálok. De ez mindenkinek az egyéni problémája. Hidd el te is ismersz melegeket, csak nem kötik az orrodra, sőt lehet hogy még kedveled is őket. Döbbenet mi? Szóval az én jelentéktelen véleményem az, hogy akik vadidegen embereket, akik nekik soha semmilyen módon nem ártottak, akarnak kiirtani, meg agyonverni, meg tudom is én még miket csinálni, azokkal valami komoly gond van.
2015. jún. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%
Elmondták már előttem is, az a bajom vele hogy nem kulturáltan csinálják. Polgárpukkasztás az egész.
2015. jún. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!