Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itt a keresztény diktatúra?

Itt a keresztény diktatúra?

Figyelt kérdés

[link]


Hol tartunk?



2015. jún. 22. 16:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%

És ez még csak fokozódni fog,ha ilyen magukat jobboldalinak tartó pártok kerülnek továbbra is hatalomra.

Jobbik és társaira gondoltam....

Persze a baloldal is egy vicc.

2015. jún. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
ez provokáció lehetett, ha egyáltalán igaz
2015. jún. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

mások meg egyfolytában zsidó diktatúráról beszélnek 1945 óta, mindegy milyen qrmány van


sőt hallottam olyat is,horthy zsidóbérenc volt

2015. jún. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
a cigányokkal bezzeg nem mernek keménykedni
2015. jún. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Azért, mert 3 öregasszony belekötött 1 szerintük alulöltözött lányba? Szokatlan és idegborzoló eset, de távol áll a diktatúrától.


Ha a kormánypropagandára akarod terelni a dolgot, szerintem nem valószínű, hogy több ilyen agymosott ember lesz, legfeljebb a már meglévők válnak hangosabbá.

2015. jún. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%

A vén "bugyogókat" taknyosra kellett volna szívatni!

Elmebetegek!!

2015. jún. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Na ez az évszázad híre volt, ha nem olvastam volna el, nagyon sok mindenről lemaradtam volna...


Amúgy tömegközlekedésen inkább nyugdíjasdiktatúra van. Fiatalok többsége akkor se szólna ha mellette rabolnának ki és erőszakolnának meg valakit (némi túlzással), nyugdíjasok némelyike pedig képesek az élő fába is belekötni, mikor reggel háromnegyed 8-kor sietnek a banyatankkal a piacra mert akkor akciós a csirkefarhát...

2015. jún. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkora egy hülye kérdés, hogy az már felháborító!

Ha diktatúráról beszélsz, ott van Orbán Viktor!

Ő építette ki a diktatúrát!

2015. jún. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
“A BKK Zrt. kivizsgálta az esetet, és megállapította, hogy 2015. június 15-én, hétfőn nem teljesítettek szolgálatot közterület-felügyelők a budapesti tömegközlekedési eszközökön a jegyellenőri csoportok mellé beosztva, és a megjelölt napon és időpontban a 110-112-es autóbuszokon jegyellenőrzést végző két jegyellenőr sem tud az esetről. A jegyellenőrök elmondása szerint a múlt hét hétfőjük konfliktusmentesen telt. Mint elmondták, nem keveredtek vitába sem miniszoknyás női utassal, sem fekete ruhát viselő, idősekből és kiskorúakból álló (vallási) csoporttal, illetve nem is találkoztak aznapi munkavégzésük során a leírásnak megfelelő személyekkel.”
2015. jún. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez egy vicc. :D


Azért komolyan.

Mit képzelnek magukról ezek....

Kíváncsi lennék melyik szekta ez......

2015. jún. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!