Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon az ügyészség ezek után...

Vajon az ügyészség ezek után milyen új indokkal áll elő, mai miatt enm indítják el az eljárást? Netán hogy annyi pénz van Matolcsy számláján, hogy az amit megtartott jelentéktelen és nem tűnt fel neki?

Figyelt kérdés
[link]
2015. jún. 28. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Röhej, komolyan :(


Már régen az utcán kéne lennünk és tüntetni a változásért - a jegybank elnöke sorozatban lebukik csalásért és hamisításért - én ha 5e Ft-ot nem tüntetek be az adóbevallásomban, két hét múlva már ülhetek bent a NAVnál teljes átvilágításra várva, ők meg NYÍLTAN milliókat (milliárdokat...) lopnak el.


Birka egy nép vagyunk, no...

2015. jún. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Duenna ***** válasza:
0%
Ostobák vagytok, ha felültök a ballibek mocskolódásainak. De persze, ha ti gyűlölködni akartok, akkor nincs min csodálkozni.
2015. jún. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"Ostobák vagytok, ha felültök a ballibek mocskolódásainak. De persze, ha ti gyűlölködni akartok, akkor nincs min csodálkozni."


Istenem... ha a fidesz lop és hazudik az biztos csak balliberális hazugság, mert ők a tisztesség szobra... AZt vettem észre hogyha bármi negatívat mondanak a kormányról, BÁRMIT az akkor biztos csak hazugság. Kicsit már kezd unalmas lenni... az véletlen se fordulhat elő, hogy mégis lopnak... áhhh...

2015. jún. 28. 23:17
 4/6 A kérdező kommentje:

EZ a tisztesség Simicska esetén nagyon is látszott... Kormányváltáskor hirtelen a cégei elkezdték megnyerni sorra a állami pályázatokat, amint rosszba lettek, máris nem nagyon nyer semmit. Teljesen biztos, hogy csak véletlen egybeesés.

Mészárosról ne is beszéljünk semmit. Az meg már egy kész vicc...

2015. jún. 28. 23:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Kíváncsi leszek, mit mond erről a nagyvezír a péntek reggel a Kossuthon.
2015. jún. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de az fix, hogy akármilyen szívózást tapasztalok bármilyen állami hivatal részéről bármilyen ügyben, mindenképp előadom majd azt a védekezést, hogy a tudatom nem fogta át a szóban forgó szarságot, hagyjanak engem békén.
2015. jún. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!