Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar és az orosz nacionali...

A magyar és az orosz nacionalistáknál miért terjedt el az a nézet hogy egy meleg vagy biszexuális ember nem lehet hazafias érzelmű vagy jobboldali politikai beállítottságú csak valami nemzetgyűlölő világpolgár aki a hagyományok lerombolásán dolgozik?

Figyelt kérdés

2015. jún. 29. 22:43
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Miért állítják szembe a hazaszeretetet a szexuális preferanciával?
2015. jún. 29. 22:44
 2/22 anonim ***** válasza:
10%
Ha a biológia eljutt arra a szintre, hogy 2 pasi csinál gyereket természetes úton, akk megenyhülnek. Hazafiasság a gyerek válalás is, növeljük a nemzetet.
2015. jún. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
17%
Hát nem tudom, én valahogy nem nagyon láttam még meleg nacionalistát erre fele.
2015. jún. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
19%

Attól függ, hogy milyen homoszexuális.

Hogy ha otthon négy fal között csinálják azt amit tehát nem vonul fel, nem provokál stb, akkor simán lehet jobboldali, hazafias érzelmű.

2015. jún. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
21%
Liberális gondolat a meleg kapcsolat.
2015. jún. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

"Hazafiasság a gyerek válalás is, növeljük a nemzetet."


Akkor ezek szerint a legnagyobb hazafik a cigányok mert 10-20 gyereket vállalnak?

2015. jún. 29. 22:54
 7/22 A kérdező kommentje:

"nem vonul fel, nem provokál stb, akkor simán lehet jobboldali, hazafias érzelmű."


Mi köze a nemzeti érzelemnek ahhoz, hogy valaki felvonul-e. A szélsőbal országokra jellemző katonai felvonulás persze lehet jobboldali?


"Liberális gondolat a meleg kapcsolat."


Az ókori görögök szerint nem.

2015. jún. 29. 22:55
 8/22 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, van egy meleg. Szereti a hazáját, dolgozik, adózik, jobboldali pártra szavaz. Demokráciában él, tehát van joga tüntetni, sztrájkot szervezni, pártot alapítani, röplapokat osztogatni. Úgy érzi, a csoportot, amihez tartozik, a melegeket, nem becsülik meg eléggé. Ezért demokratikus jogaival élve részt vesz egy felvonuláson a csoport jogaiért. Ettől mitől lesz hazafiatlan? Hogy valamit kritizálni mer a hazája gondolkodásmódjában? Akkor Széchényi, aki Angliából hozott ötletekkel, találmányokkal reformálta meg a korabeli Magyarországot is nemzetellenes, mert hogy mer vasutat meg gázvilágítást bevezetni, jó nekünk a nemzeti lovaskocsi meg olajlámpa már 800 éve?
2015. jún. 29. 23:00
 9/22 anonim ***** válasza:
16%

Na ne mond már kérdező, hogy aki részt vesz a melegfelvonuláson az lehet nacionalista, radikális jobboldali!

Jártál már te melegfelvonuláson???

Arra gondoltam aki provokatívan mászkál az utcán két azonos nemű egymás kezét fogja, csókolóznak, a másik nem ruháját viselik stb. hogy én azokat ítélem és ők nem lehetnek nacionalisták, jobboldaliak.

Ha rákérdezel, hogy "mi köze a kettőnek egymáshoz?" akkor ajánlom nézz utána ezeknek a dolgoknak!

2015. jún. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

És én megint csak azt kérdezem miért ne lehetne?


Mi köze akár a hazafias, akár a nemzetellenes értékekhez annak, hogy valaki provokál-e másokat meztelenül ugrálva az utcán? Mi a kapcsolat?


Mintha azt mondanád, hogy 2+2=Szilvásbukta

2015. jún. 29. 23:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!