Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik kormánypárti politikust...

Melyik kormánypárti politikust tiszteled legjobban a munkásságáért?

Figyelt kérdés
8 éve Fidesz-KDNP kormány van. Jelentős eredményeket értek el, viszont barátommal nem tudjuk eldönteni, hogy a kereszténydemokrata vonulata vagy a polgári mag-e tett hozzá ehhez a munkához többet. Nekem személyszerint a miniszterelnökön kívűl Semlyén tetszik a legjobban e tekintetben, de inkább barátomnak Lázár és Pokorni, bár ez utóbbi korábbi dolgaimiatt. Te hogyan gondolkodsz erről?

2015. aug. 16. 23:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem meg Kubatov Gábor mint Fradi elnök!
2015. aug. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
Orbán Viktort, egy felcsútiból a trónig című könyvemet róla fogom írni.
2015. aug. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
Nincs 8 éve Fidesz-KDNP kormány, jelentős eredményeket csak negatívban értek el, a négy említettről meg nem mondok véleményt. Kérem kapcsojjaki.
2015. aug. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%
Kocsis Mátét főleg a szókimondó médiatevékenységéért.
2015. aug. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Én talán Pokorni Zoltánt, mert a kormánypártokból egyedüliként állt normálisan a diáktüntetésekhez és ő képes volt leülni vitákba, hogy kifejtse a véleményt, illetve elismerte, hogy volt amibe igazuk volt a tüntetőknek és át kellett volna gondolni.
2015. aug. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
Pokorni még a pártban van?
2015. aug. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Én Németh Szilárdot, mert mindig el bírja mondani a szövegét röhögés nélkül.
2015. aug. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%
Dajcsot, mert nála nagyobb zsidó nincsen tán e földön, ő az echte zsidó zsidó archetípusa. Mondom ezt a világ összes szeretetével. /am. én is zsidó vagyok/
2015. aug. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%

Annyira tiszteled, hogy nem tudod leírni a nevét! SemJén és nem SemLYén Zsolt!

Egyébként a KDNP csak egy virtuális képződmény, egy féregnyúlvány a Fideszen, az egyedüli "eredményük" a hülye vasárnapi zárvatartás!

2015. aug. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
53%

úgy beragadt nálad az Emútnyócév című lemez, hogy már a Fideszre is azt használod? amúgy a 2010 óta vannak kormányon, persze volt korábban az egy a tábor egy a dákó Fidesz-KDNP-FKGP-STB. kormány is, de szerintem nem erre gondoltál.

Jelentős pozitív eredményeket aligha tudnék elmondani, és ha van olyan is, amit bizonyos szempontból valakik pozitívnak is tartanak, ott is vitathatatlanul ott van egy rakás dolog, ami megmérgezi az oázist.


Kíváncsi vagyok, hogy a barátod Lázárnak mely tettét értékeli a legtöbbre, mitől olyan nagy a szemében?

2015. nov. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!