Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor én mint magyar...

Most akkor én mint magyar állampolgár vonattal vagy busszal és szeméyi igazolvánnyal át tudok menni Bécsbe?

Figyelt kérdés

Nem szoktam kérdéseket feltenni, de itt akkora a káosz, hogy muszáj. Repülés nem opció.


Közi.



2015. szept. 5. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, áttudsz.
2015. szept. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Simán. Csak jegyvásárláshoz elkérik lehet így ha jegyet veszel a nemzetközi pénztárban, vidd magaddal oda is a személyid. (Bár ha automatából veszed a jegyet a MÁV-tól akkor nem kell.)
2015. szept. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most akkora a káosz, hogy papirok nélkül is átjutnál.
2015. szept. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, csak azt kell mondani, hogy Szíriából jöttél.
2015. szept. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, semmi gond. Menj nyugodtan.
2015. szept. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Természetesen így van ez már tizenvalahány éve. Ha a mostani helyzetet nem nézzük, akkor úgy működik a dolog, hogy az osztrák határon van egy tábla, és semmi több. Nincs ellenőrzés, nem állítanak meg, mehetsz szabadon, hiszen elvileg ha már oda eljutottál, akkor a schengeni határon ellenőrizve lettél, vagy uniós polgár vagy.


Ezt persze a mostani helyzet megzavarta, de így is max. feltartanak, megnézik a személyidet, aztán mehetsz a dolgodra.

2015. szept. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

LOL. A nagy lószart. Végülis autóval indultunk el, hatalmas kerülőkkel.


Itt állunk autóval Hegyeshalomnál és le van zárva az osztrák határ. Senki se ki se be, semmilyen hatósági ellenőrzés nincs, senkit sem érdekel hogy kik vagyunk. (Apa, anya, én - mind magyarok)


Azért köszönöm a válaszokat reggel még lehet, hogy Nektek lett volna igazatok, mostanra már megváltozott a helyzet. :(

2015. szept. 5. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!