Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánnak sikerült felhasználni...

Orbánnak sikerült felhasználni az illegális bevándorlókat arra, hogy magyar megint magyart utálja. Megérte?

Figyelt kérdés

Simán meg lehetett volna oldani azzal a dolgot, hogy csak papírral engedünk be valakit. Az egészet diszkréten le lehetett volna rendezni. De nem, kellett a plakátolgatás, utána a töketlenkedés hozzá a kerítéssel, illetve hagyják, hogy a bevándorlók megszegjék a törvényeket, ezzel hergelve az embereket.


Most meg a menekültsegítő, fejsimogató liberálisok és a "mindenkit kiírtunk" radikálisok viszálykodását látom már csak napok óta. Csapból is ez folyik. Nem lenne akkor az, hogy radikálisok 71 ember halálán kárörvendeznének. Nem lennének ilyen liberális mentőakciók és kamu "fehér Porsche-s magyar menekülteket segítő nőkre támad" megrendezett jelenetek. Nem lenne telepiszkítva a Keleti pályaudvar. Ha nem értek egyet valamiben a jobboldaliakkal, akkor hazaáruló és hungarofób vagyok. Ha nem értek egyet a liberálisokkal, akkor fasiszta és náci vagyok (bár meg kell mondjam, még nem láttam ettől a tábortól indulatos dolgokat).


A vége pedig az lesz, hogy vagy egy polgárháborúk fog kialakulni, mert a magyarok fel lettek egymásnak hergelve, vagy pedig egy etnikai háború magyarok és menekültek között.


Elegem van az egészből. Megérte ez az egész?


2015. szept. 5. 21:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Orban elott is utalta mar a magyar a magyart. Valoszinu Orban utan sem lesz maskent.
2015. szept. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Orban legalabb megmutatja, hogy mast is lehet.
2015. szept. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
45%

én személy szerint egy etnikai háborút még el is tudnék viselni.

sőt, 100%ig állíthatom hogy simán kiállnék a hazámért bármikor.

az a baj veled is kérdező, hogy alul vagy tájékozódva, de nem kicsit.

ezek az emberek eleve úgy jönnek ide, hogy nagy ívből lefossák hogy illegálisan lépnek be Magyarországra, és utána együttműködésről hallani sem akarnak.

na már most ezek után nem tudom, honnan vetted hogy bármit is szépen csendben meg lehetne oldani?

mikor arra nem képesek hogy értelmesen hazudjanak, mert olyan ostobák (pl mindenki jan. 1-én született)

ezek után mégis mit papírozol le?

és hol tennéd ezt?

mikor tegnap is az egész M1-et le kellett zárni mert ők gondoltak egyet és elindultak.


a másik meg, hogy ez a baloldal részéről egy jó kis politikai fogás LENNE, ha valaki bevenné azt a sok baromságot amit nap mint nap kiokádnak magukból.

te amúgy szeretnéd hogy 40.000 Allah imádó kerüljön hozzánk?

szeretnél No Go Zone Bp külső részein?

mert akkor szépen csendben nyeljél egy nagyot, és ne csinálj semmit, majd az EU elintézi helyetted.

2015. szept. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Eddig is ez volt, ha nem vetted volna észre.


Magyarország sokszor olyan, mint Spanyolország a polgárháború előtti években.

2015. szept. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
57%

Eddig is rühelltem a libsiket, nem sok köze van ennek Orbánhoz.

A ti egyszerű fejetekben minden fordítva van. Nem Orbán gerjeszti a szembenállást, ő max. kihasználja, de már száz éve is létezett a népi-urbánus, vagy nemzeti-kozmopolita ellentét, szóval elég nagy gyökerek vagytok, ha azt hiszitek ezt is Orbán találta ki.

2015. szept. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ja, k urvára.
2015. szept. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
24%

Hát ennek nem lesz jó vége az már most biztos. Ahogy a külföldi híradásokat nézem a helyzetről, szinte minden nyugati média minket nyilvánít hibásnak és szerintük helytelenül járunk el a bevándorlókkal szemben.


Hogy ez mennyire igaz vagy sem, arról én nem szeretnék véleményt mondani, de az biztos, hogy magyarország így sem túl fényes megítélésének nem tesz jót ez az ügy. így is van pont elég a magyar kormány rovásán, (a média kisajátítása, a demokrácia sárba tiprása, törvények önkényes alakítgatása,NAV,mutyik,stb) így ez a kerítés csak olaj a tűzre sokak szemében. Amúgy szerintem ebből az ügyből is mi jövünk majd ki vesztesen, mint eddig mindenből sajnos.

2015. szept. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
#3 Hidd el, szerintem mindannyiunk szívesen kikezdene egy etnikai írtást. De hiányzott ez nekünk?
2015. szept. 5. 21:35
 9/19 anonim ***** válasza:
58%

5#


Ez jóval túlmutat a régi, klasszikus nemzet-kozmopolita, nép-urbánus ellentéteken.


A liberálisokat én sem szeretem.Jártam több külföldi országban is, például Svédországban is.Egy gyönyörű ország (volt), nagyszerű tájakkal, építészettel, szép emberkékkel.

De, a liberálisok most úgy tönkre vágják, hogy szörnyű ránézni.

De, ugyanez igaz még több más nyugat-európai országra is.Egykor gyönyörű idilli országokból, csodás városokból egy fertőt csináltak.


Emiatt, rendkívül nagy ellenszenvet érzek irántuk.

2015. szept. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

#8

és hiányzott az nekünk, hogy az EU azt tegyen ezzel az országgal amit csak szeretne?

ha tovább engedjük őket regisztráció nélkül az a baj, ha nem engedjük tovább az a baj.

ha kerítést csinálunk hogy tudassuk velük ez itt valaminek a határa, és ha átlépi akkor jogot sért vele, akkor az a baj.

ha meg csak úgy had jöjjenek akárhol a határon befelé az a baj.

mér más országok is akarnak kerítést csinálni a V4-ek meg teljesen egyet értenek a magyar kormánnyal, ahogy ezt próbálják valahogy megoldani.

Németország eddig mit tett értünk?

azon kívül hogy mindenféle mondva csinált indokokat talál ki ellenünk.

2015. szept. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!