Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rendőreink, katonáink meddig...

Rendőreink, katonáink meddig bírják ezt ki ennyi fizetésért a határon?

Figyelt kérdés

Főleg, hogy a menekültek akár meg is jelenhetnek bármilyen fegyverrel, vagy szerezhetnek majd a rendőröktől, katonáktól. Ezek már nem az MTV előtti fegyver nélküli tüntetők, ők háborús övezetből jöttek, a mi rendőreink meg legfeljebb a rambóból láthattak ilyesmit.

Nem lepődnék meg, ha pár nap múlva az összes rendőr, katona szépen hazasétálna.



2015. szept. 16. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Nem fognak!

Hazaszeretetből kitartanak. Fizetést mennyit kapnak? Fogalmunk sincs milyen stresszbe vannak.

Te tudsz valamit az illetményükről, és azt sejtem nagyon keveset.

2015. szept. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sofőr voltam egy ideig a honvédségénél, gyakorlatilag majdnem fizetés nélkül...de te biztos jobban tudod, mit tudok.
2015. szept. 16. 17:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Tudod, hogy a tüzoltok többsége csak egy ici pict kap többet a minimálbérnél?

Gondolj bele, ha csak a pénzért oltanának mi lenne?

Vannak hivatások amiket az ember nem csak a pénzért teszi, hanem mert ezt érzi, hogy ezt kell tenni. Aki katonának megy abban van egy nagyrakat hivatás, akiben meg nincsen azt a többi segíti tovább.


Pl nekem a szomszédom tüzolto, és még a szabadidejében a falu önkénteseinél is van. Mikor szabad és a körzetében szól a sziréna, elig bírja ki, hogy ne menjen. Múltkor egy porsche égett pár házzal lejebb és alkoholt ivott, így nem mehetett ki oltani, de oda ment mert nem bírta ki otthon(nem oltott, de beszélt a kollégáival).

2015. szept. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudnád én mennyit dolgozok saját költségre segítségképpen meglepődnél, hidd el. Az egész utcánkban ingyen vágtam fel télre a fát, sőt a benzinköltség felét kértem el munkadíj nélkül. Engem boldogsággal tölt el, hogy ennyit tudok segíteni.


Aki vízágyúval lövöldözik vagy könnygázt használ hidd el sokak élvezik. Egyrészt a hazáját védi, másrészt ő sem kedveli a menekültetek, ezért ez egy kisebb boldogságérzet számára.

2015. szept. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a rendőröket és katonákat és nekik a családjaikat akik részt vesznek a határvédelemben és egyéb migráns kérdésben, Erzsébet utalványban fogják támogatni, hogy ha kicsit enyhül a dolog akkor elmehessenek pihenni, és az utalványokon vegyenek maguknak és családjaiknak amit akarnak, vagyis amit az utalvány megenged.
2015. szept. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kezdő rendőr őrmesteri fizetés éjszakai pótlék nélkül "régen": kb 105000 -110000 ft.


harminc, azaz a beígért HARMINC százalékos fizetés emelés után éjszakai pótlék nélkül : 136 000 Ft.


...nem tudom, hogy került kiszámolásra az a 30 %-os fizetés emelés.

2015. szept. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: az éjszakai pótlék havonta átlagosan olyan 10 E. Ft-ot emel a fizetésen, persze ez attól is függ, hogy egy rendőr hány éjszakai szolgálatot teljesít egy hónapban.
2015. szept. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!