Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha én nem szeretem a bevándorl...

Ha én nem szeretem a bevándorlást és a deviáns viselkedésformákat, akkor liberális vagyok?

Figyelt kérdés
2015. szept. 27. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Akkor vagy az, ha szereted...
2015. szept. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%

Akkor vagy az, ha szereted ezeket a dolgokat:D


Ha nem szereted, akkor jobboldali vagy.

2015. szept. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem, akkor jobbikos vagy
2015. szept. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De leliberálisoztak a nagymagyarok, mert kiröhögtem őket. -.-'
2015. szept. 27. 19:43
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

Nem. A liberalizmusnak az általad említettekhez semmi köze. Liberális akkor vagy, ha kellően nyitott, fontosnak tartod a szabadságeszményt, és minden tettedet ez irányítja. Ha ez csak magadra érted, akkor leginkább önző disznó vagy, ha egyensúlyra törekszel, akkor érted is, miről beszélsz (a lényeg, hogy a szabadságeszmény csak akkor érvényes, ha másoknak megadsz ugyanannyit, amennyit magad számára elvársz).

Ami ettől különböző szószátyárkodás, az gyűlölködők tudatlanságból eredő hőzöngése. Ezen túl találkozhatsz még beképzelt önző majmokkal, akik magukat liberálisként tüntetik fel, ezek szokták igazából lejáratni.

2015. szept. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%

kihagytad a legnagyobb liberális "erényt"

az liberális aki vadul gyűlöli emellé a fideszt

2015. szept. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%

Ekkor vagy liberális:

[link]


Ha ezt megtartod plusz a magyarok jogaiért küzdesz (mint Kossuth, Deák) akkor nemzeti liberális vagy.


De!

Ha a magyarok jogai ellen küzdesz vagy a magyar kultúra elpusztításáért akkor neoliberális vagy.


A mai magukat liberálisnak valló emberek 99%-a neoliberális...

2015. szept. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem, a liberálisok támogatják a bevándorlást és a deviáns viselkedésformákat. (pl. DK, LMP)
2015. szept. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Most hagyjuk az elméleti definíciókat.

Liberális a gyakorlatban:

- elveti a hagyományos nemi szerepeket (olyannyira, hogy az egyneműek "házasságát" is pártolja)

- támogatja a droghasználatot

- nem szereti a nemzeti jelképeket

- senkit nem gyűlöl, kivéve azt akinek más a véleménye, mint neki (lásd: Miklya Anna "G..ire unom" című írását)

- szereti, ha hajléktalanok lepik el az utcákat, tereket

- alanyi jogon járó segélyekkel szeretné a nincstelen tömegeket tovább eszkalálni

- támogatja a nagytőkét és a bankok hatalmát

- ellenzi a szegregációt. Legszívesebben minden osztályba és lakóközösségbe deviáns egyedeket rakna (kivétel a saját luxusvillája, és a saját gyereke magániskolája)

- általában véve a problémát sohasem a gyökerénél szeretné kezelni, hanem inkább tüneti kezeléseket alkalmazna, ami "szétkeni" a problémát a társadalom egészére, és hosszú távon megoldás helyett a probléma súlyosbodását eredményezi. Pl: hajléktalanság >> legyen fűtött járda, ahol alhatnak! (by Demszky)

2015. szept. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Húúú, kiröhögted a jobbikosokat?! Akkor deviáns vagy, esetleg bevándorló is, szóval liberális. :D
2015. okt. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!