Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges, hogy Újpalotán...

Lehetséges, hogy Újpalotán FEMA tábor lenne?

Figyelt kérdés

A videoban elmondják, hogy Gyurcsány épített újpalotán a filmstúdió és a szemétégető mellett egy FEMA tábort amerikai megrendelésre és elvileg Orbán is a stadionokat idegen megrendelésre építette és a Felcsúti stadion is valójában FEMA tábornak készült, mert kiválóan át lesz alakítva. Ez igaz lehet?


Azt is mondja, hogy a wikileaksnek dokumentumai vannak, hogy 2006.október 26-án 150izreali katona lőtte gumilövedékekkel ki a magyar srác szemét és azért lőttek fejmagasságban, mert nem magyarok voltak. Ezért nem voltak elvileg azonosító kint és erről bizonyíték lenne?


Igazából laikus vagyok, ezt most olvastam először, mert egy haverom ajánlotta. Ezek igazak lehetnek?


[link]



2015. szept. 28. 18:30
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
76%
Ti merőkanállal nyeltek be minden baromságot neten? :D
2015. szept. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
Nem tudom ebben konkrétan mi a kamu ? Ott van a létesítmény és belülről van szögesdrótozva, de miért? Ne tudják ki vinni a szemetet ? Minek az a sok emberi koporsó ? stb
2015. szept. 28. 19:15
 3/55 anonim ***** válasza:
78%
Igen, ez mind igaz. A legjobb ha lemész a pincébe és fel se jössz többet.
2015. szept. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
74%

"Azt is mondja, hogy a wikileaksnek dokumentumai vannak, hogy 2006.október 26-án 150izreali katona lőtte gumilövedékekkel ki a magyar srác szemét és azért lőttek fejmagasságban, mert nem magyarok voltak."


Egész pontosan 157-en voltak, Mátraderecske mellett, a régi téglagyár területén képezték ki őket. Nem gumilövedékkel lőttek, hanem speciális izraeli gyártmányú (egyébként kóser módon gyártott) lövedékkel, amely egyben nyomkövető chipet is lőtt az áldozatokba és a katonák, hogy le ne bukjanak itthon, még a fitymájukat is visszavarratták. Biztos forrásból tudom, az egyik barátom Gyurcsány mellett dolgozik a Halálcsillagon...

2015. szept. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
57%

Menjél gyorsan vegyél cba-s alufóliát, nehogy belássanak az agyadba!4!!44

[link]

2015. szept. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
27%
Elég butuska kérdés, de valóban épült koncentrációs tábor Rákospalotán, maga a tervezője is beismerte!
2015. szept. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:

# 6/6 miért butuska akérdés, ha valóban épült koncentrációs tábor? Hol írta a tervezője, hogy ez az ?


A többieknek pedig csak trollkodnak, de a kérdésekre nem tudnak válaszolni

2015. szept. 30. 14:29
 8/55 Gugu Gabor ***** válasza:
74%

Áruld már el nekem hogy hol az a koncentrációs tábor?

Oké van a filmstúdió, mellette a szemétégető... de hol az a rohadt tábor?

2015. okt. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
70%

Megnyugtatásul:


[link]

2015. okt. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:

Minek aknamező ? Minek 6m magas szögesdrót egy filmstúdiónak ? Íme a magyarázat. Ez megdöbbent?


https://www.youtube.com/watch?v=AIo_QfAX5k4

2015. okt. 28. 18:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!