Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tételezzük fel, hogy háború...

Tételezzük fel, hogy háború vagy polgárháború tör ki Magyarországon. Ki maradna itt megvédeni az országot és a kultúránkat és ki menekülne el nyugatra, gyáván?

Figyelt kérdés
Nem akarok sértődést, ez csak egy egyszerű kérdés honfitársaimnak.
2015. okt. 11. 15:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
66%
Ha engem nem érdekel a buta magyarok buta háborúja és elmegyek értelmesebb emberek közé, az gyávaságnak számít? Mit kéne itt megvédeni? Minden problémánkat magunknak köszönhetjük.
2015. okt. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
66%
Én se nagyon értem, hogy mi van itt, amit annyira érdemes lenne megvédeni.
2015. okt. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%
Annak érdemes maradnia, aki elégedett a helyzetével. Nem sokan maradnának. Én azért nem fogok harcolni, hogy a felső tízezernek jó legyen.
2015. okt. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

És gondolom miután vége a háborúnak, és megvédtük a hazát akkor vissza is szállingoznátok. Csak egy a gond, amint átlépnétek a határt, törvényszék, hazaárulás és BUM fejbe.

Látom nagy ívben leköpitek a nemzet nagyjait.

2015. okt. 11. 16:25
 5/27 anonim ***** válasza:
71%

"És gondolom miután vége a háborúnak, és megvédtük a hazát akkor vissza is szállingoznátok."


Nem hiszem, hogy vissza akarnék ide jönni.


Csak egy a gond, amint átlépnétek a határt, törvényszék, hazaárulás és BUM fejbe."


Ha olyan kormány lenne, ami simán agyonlövöldözi az embereket, akkor pláne nem jönnének haza.


"Látom nagy ívben leköpitek a nemzet nagyjait."


Nem, csak igazából nem érdekel a téma. Főleg azért sem, mert nem akarok olyan emberekkel egy csoportba tartozni, mint a hozzád hasonlók.

2015. okt. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Öööö, milyen emberek? Akik törődnének a haza sorsával? Akik nem szarnak évezredes történelmünkre, honvédő harcainkra?

AKIK MÉG MINDIG TUDJÁK, HOGY MI MÁRIA ORSZÁGA VAGYUNK ÉS EURÓPA PAJZSA A KELETI CSÖCSELÉK ELLEN?

2015. okt. 11. 16:33
 7/27 anonim ***** válasza:
79%
Az igen ember, jól vagy?
2015. okt. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
92%
700 000 fiatalnak az utóbbi években nem is kellett háború se polgárháború, hogy elmeneküljenek a gazdasági helyzet elől. Ők róluk akkor mi a véleményed kérdező?
2015. okt. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
81%
Nekem még háború sem kell hozzá.
2015. okt. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
42%

Akkor is itt maradnék, ha valaki a jövőből közölné velem, hogy biztos, hogy nem élem túl. :) Mégis hova a fenébe mennék? Valami szép, biztonságos országba, és a plazma tévémen keresztül nézném, ahogy elpusztul a hazám?


Kedves liberalisták, veletek ellentétben számomra nem a plazma tévé, a szép családi ház, meg a nagy autó, a legújabb okostelefon, a minél kényelmesebb élet, a minél finomabb étel az érték. Ezekről gondolkodás nélkül lemondanék. Ti ezt fel se tudjátok fogni, mert nem ti birtokoljátok az itt felsoroltakat, hanem azok birtokolnak titeket. :)


Én ezekkel is senkinek érezném magam, ti pedig ezek ellenére is azok vagytok. :)


Érték az adott szavam, a becsületem, a származásom, a neveltetésem, a valódi(!) emberi kapcsolataim, a valódi (nem liberalista-szinten komolyan vett) elveim, eszméim.


Ezekért bármikor az életemet áldoznám, nem is beszélve arról a földről, amit már több, mint ezer éve védenek az őseim.

2015. okt. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!