Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én tudom úgy, hogy a...

Csak én tudom úgy, hogy a jobbik Izrael ellen hadakozik mint nagytőke és nem pedig a zsidó származású és vallású magyar átlag állampolgárok ellen?

Figyelt kérdés
de ha valaki tud rá bizonyítékot, hogy magát a származást és vallást nem bírják, akkor muta valami forrást.
2010. márc. 16. 09:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%

[link]


Valóban, semmi bajuk a vélt vagy valós zsidókkal, nem baszogatják őket, tiszteletben tartják a más véleményét. Nincs is benne a programjukban, hogy keresztény agymosást akarnak, csak lehet választani, hogy hit vagy erkölcstan néven. Az idejáró kedves jobbikos fórumtársaknak sem szokása lezsidózni azt, akivel nem értenek egyet. Az egyes "kiugrott" nemzeti radikálisok szerint Novák Előd jobbik alelnök által szerkesztett kuruc.info egyenesen maceszgyűjtést rendezett éhező zsidók számára. Morvai nem szólított fel senkit, hogy inkább a metélt farkincájával szórakozzon. Egyetlen magas rangú gárdista sem beszélt arról, hogy a zsidók majd lepermetezik a nemzsidókat, és meghagynak kétmilliárd embert rabszolgának. Végül pedig, a jobbikos sajtó egyátalán nem ferdítette el simon peresz "'bevásároljuk magunkat magyarországra" mondatát. A jobbik tényleg csak a nagytőke - fujj, rohadjanak meg, milyenazmár, hogy több pénzük van, mint nekünk - ellen van.

2010. márc. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

Ha hiszed ha nem még a cigányz is tiszteletben tartom amelyik nem bűnöz.

Szebb jövőt!

2010. márc. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

A válasz megírásának időpontja: ma 10:11


Én nem. Attól, hogy nem bűnöz, még irritál a viselkedése és az egész megjelenése.

Például, amikor egy majomfejű cigánygyerek bámul rám a buszmegállóban, és közben nyitott szájjal szotyit majszol. Ha pedig rámersz nézni akkor megkapod:

"Mittnézőőő köccsögg?!"

2010. márc. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

A kérdezőnek:


Vona a beszédében beszólt Shalamonnak. :)

Tessék, itt van. Lehet rettegni.

2010. márc. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

"tiszteletben tartják a más véleményét. "

szerintem az ország irányítása nem azon alapul, hogy te véleményed ő véleménye. De nekem úgy rémlik, hogy vona megmondta pl a cigánybűnözéssel kapcs, hogy szerintük van és majd az emberek eldöntik áprilisban.



"Nincs is benne a programjukban, hogy keresztény agymosást akarnak, csak lehet választani, hogy hit vagy erkölcstan néven. "

Ateistaként nekem semmi bajom az erkölcs oktatással, muta már bizonyítékot, hogy az is keresztény "agymosás".



"Az idejáró kedves jobbikos fórumtársaknak sem szokása lezsidózni azt, akivel nem értenek egyet. "

Pártról beszéltem, nem a szimpatizánsokról, főleg, mert ez a weboldal egy apró töredéke az egész jobbik bázisnak. Én sem szoktam zsidózni, pedig néha már tényleg felcseszi az agyam amit zsidó származású emberek csinálnak. De mivel kevés "rossz" zsidóval volt dolgom, így nem általánosítok negatívan feléjük.



"Az egyes "kiugrott" nemzeti radikálisok szerint Novák Előd jobbik alelnök által szerkesztett kuruc.info egyenesen maceszgyűjtést rendezett éhező zsidók számára."

Mi a bizonyíték, hogy a Novák szerkeszti? semmi? akkor meg...



"Morvai nem szólított fel senkit, hogy inkább a metélt farkincájával szórakozzon."

Egy kicsit erős mondat volt tőle, de akárhogy is nézzük jogos volt, hogy leugatta őket, a "nagymagyar" asszem 20 éve amerikában élő embereket. Amúgy az átlag életben az ilyen gúnyolódások minden oldalról előfordulnak, ez még nem bizonyítja, hogy a jobbik az egész zsidó származású és vallású népet utálja és ellenük van.



"Egyetlen magas rangú gárdista sem beszélt arról, hogy a zsidók majd lepermetezik a nemzsidókat, és meghagynak kétmilliárd embert rabszolgának."

Valóban hülyeség, de itt most a magyar zsidókról beszéltek, vagy izraelről?



"Végül pedig, a jobbikos sajtó egyátalán nem ferdítette el simon peresz "'bevásároljuk magunkat magyarországra" mondatát."

A "felvásároljuk magyaroszágot" szövgett több helyen olvastam, antijobbikos lapokon is. Azt pedig minden okosabb ember tudja, hogy mit jelent, és bár nem azt, hogy kilóra megveszik a magyart, ettől még jogos, hogy nem akarjuk.


"A jobbik tényleg csak a nagytőke - fujj, rohadjanak meg, milyenazmár, hogy több pénzük van, mint nekünk - ellen van."

nem az a baj, hogy több pénzük van.



értelmeset is tudsz írni, vagy csak gúnyolódni?

2010. márc. 16. 10:22
 6/19 anonim ***** válasza:
Azért jellemző, hogy az elejére nem reagáltál, a többit meg bagatelizáltad:)
2010. márc. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%

Vona a beszédében beszólt Shalamonnak. :)

Tessék, itt van. Lehet rettegni.


A német spekulatív tőkével megérkező Shalamon!

Ez így teljes és valahogy más az értelme.


Nem kéne hazudozni!!!!!!

2010. márc. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

Valóban, semmi bajuk a vélt vagy valós zsidókkal, nem baszogatják őket, tiszteletben tartják a más véleményét.


A zsidóság itt Magyarországon egy kisebbség, akinek nem ártana ha annyi beleszólása lenne mint amennyi a % os arányuk lehetővé tesz! Ma olyan érzése van az embernek néha, mintha itt a lakosság nagy része zsidó lenne.

Ennek igen is véget kell vetni, legyenek jogaik, annyi mint mindenkinek, és legyen annyi beleszólásuk az ország irányításába, amennyit az arányaik lehetővé tesz!


Mi ezzel a baj?


Nincs is benne a programjukban, hogy keresztény agymosást akarnak, csak lehet választani, hogy hit vagy erkölcstan néven.


Agymosás?

A magyar történelem meghatározó része a keresztény felfogás, és nem a talmud vagy a muszlim vallás.

Megismerni a vallás alapjait és felfogását, a nemzetnek megfelelő erkölcsösség alapjait elsajátítani, mitől agymosás? Nem az az agymosás ha gyökéridegen eszméket és felfogásokat akarunk a nemzetre erőszakolni?

Nem kötelező vallásosnak lenni, vagy abban az erkölcsben élni ami a magyar történelem szerint a hagyatékunk, de ismerni csak kellene!


Az idejáró kedves jobbikos fórumtársaknak sem szokása lezsidózni azt, akivel nem értenek egyet.


Nekem spec semmi bajom a zsidókkal, de miért kellene egy magyarnak szeretni őket? Kötelező vagy mi?

2010. márc. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
34%

Valóban, semmi bajuk a vélt vagy valós zsidókkal, nem baszogatják őket, tiszteletben tartják a más véleményét.


A zsidóság itt Magyarországon egy kisebbség, akinek nem ártana ha annyi beleszólása lenne mint amennyi a % os arányuk lehetővé tesz! Ma olyan érzése van az embernek néha, mintha itt a lakosság nagy része zsidó lenne.

Ennek igen is véget kell vetni, legyenek jogaik, annyi mint mindenkinek, és legyen annyi beleszólásuk az ország irányításába, amennyit az arányaik lehetővé tesz!



Aha. Ilyen alapon a nyugdíjasok és egyéb inaktívak irányítsák az országot, mert ők a legnagyobb, egybefüggő csoport. Az érdekérvényesítés nem a százalékos aránytól függ, tudod, ez nem a kommunizmus, ahol szakmára meg volt szabva, hogy kiknek kell a parlamentben ülniük:)


Mi ezzel a baj?


Nincs is benne a programjukban, hogy keresztény agymosást akarnak, csak lehet választani, hogy hit vagy erkölcstan néven.


Agymosás?

A magyar történelem meghatározó része a keresztény felfogás, és nem a talmud vagy a muszlim vallás.

Megismerni a vallás alapjait és felfogását, a nemzetnek megfelelő erkölcsösség alapjait elsajátítani, mitől agymosás? Nem az az agymosás ha gyökéridegen eszméket és felfogásokat akarunk a nemzetre erőszakolni?

Nem kötelező vallásosnak lenni, vagy abban az erkölcsben élni ami a magyar történelem szerint a hagyatékunk, de ismerni csak kellene!


Oké, de akkor a f*szomért mossák össze a turulos-sámános-ősmagyar romantikus hülyeségekkel? Meg aztán, szerinted hegedűsnek mi köze van jézushoz?


Az idejáró kedves jobbikos fórumtársaknak sem szokása lezsidózni azt, akivel nem értenek egyet.


Nekem spec semmi bajom a zsidókkal, de miért kellene egy magyarnak szeretni őket? Kötelező vagy mi?


Nem, de sokat elmond valaki gondolkodásáról, hogy bizonygatja, hogy ő nem előítéletes, ugyanakkor ha vita van, mindenki más zsidó.

2010. márc. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Így van. A nagytőke ellen hadakozik aki egyre bekebelezi az országokat. USA-ban van a legtöbb ilyen. Úgy néz ki Görögországot sikeresen kicsinálták és Magyarország is hasonló sorsra jutna. Lerontani a gazdaságot, hogy aztán bagóért, mint hőőőőőőőős megmentőnk, megvehesse azt. Rabszolga legyen a honfi saját hazájában.
2010. márc. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!