Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért néznek le sokan azért,...

Miért néznek le sokan azért, mert a Fideszre szavaztam, mert nekem ez volt az egyéni érdekem?

Figyelt kérdés
Nem ezért van szavazás? Hogy az ember arra szavazzon, ami neki megéri?

2015. okt. 14. 11:40
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
76%
Neked a pénz az egyéni érdek, ez nem baj. Viszont én nem fogok arra a pártra szavazni aki szétlop mindent. Lásd most majd eladják a földet is! Igen azt a földet ami állami kézben van! Kiárusítják az országot. Az embereket egymás ellen hergelik. Az egészségügy haldoklik az oktatással az élen, meg sorolhatnám! Apám, én nem tudnék a tükörbe nézni ha erre szavaznék!
2015. okt. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:

Azért mert ez olyan mint a korrupció! A választásokon nem arról hozol döntést, hogy neked mi legyen a jó hanem, hogy milyen összetételű legyen a törvényhozó testület, az Országgyűlés.

Téged megvettek, hogy olyan szavazatot adj le, ami nekik jó.

2015. okt. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
Nem is baj ez. Ha csak azok szavaznának rájuk, akiknek haszna van belőlük, akkor már nem is lenne sehol az a párt.
2015. okt. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

Engem nem megvettek, hanem hoztak egy jó döntést, az 1 kulcsos adózási rendszert. Fidesz előtt is rengeteget dolgoztam, volt hogy úgy jöttek ki a túlóra pénzek, hogy több volt a ledolgozott óra, ezzel átkerültem másik adósávba és és kevesebb lett a fizetésem, mintha nem maradtam volna bent.. -.-

Évi ~600 ezer ft-vel keresek így többet, hülye lennék megszavazni azt, hogy újra büntessék ha dolgozok..

Inkább a politikusok zsebébe vándoroljon a pénz, én meg keressek többet, mint hogy osztogassuk el oylan embereknek, akik a büdös életben nem láttak munkát, mellette meg büntessük plusz adósávokkal azokat, akik heti 70 óra munkával többet keresnek mint az átlag..

2015. okt. 14. 11:55
 5/39 anonim ***** válasza:
89%

#4: "Inkább a politikusok zsebébe vándoroljon a pénz, én meg keressek többet, mint hogy osztogassuk el oylan embereknek, akik a büdös életben nem láttak munkát, mellette meg büntessük plusz adósávokkal azokat, akik heti 70 óra munkával többet keresnek mint az átlag.."

Most jót nevettem. Figyelj már, ha ennyire jó neked ez a kormány, akkor miért nem tesz az ellen hogy a munkanélküliek zsebébe ne vándoroljon a pénz? (Szerinted így történik.) Elmondom: AZÉRT NEM TESZ MERT AZOKBÓL VAN A SZAVAZÓTÁBORA! KÖZMUNKÁS NÉPBŐL! Puszillak.

2015. okt. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Én nem imádom a Fideszt, de azt senki ne kérje tőlem, hogy megszavazzam azt, amivel nagyon rosszul járok, mert egy hibás rendszer..

Nem a Fideszt kéne oltogatni, hanem az összeomlott ellenzéknek kéne előállnia valami használható alternatívával, és hidd el eszembe sem fog jutni a Fideszre szavazni..

2015. okt. 14. 11:59
 7/39 A kérdező kommentje:

ma 11:59

Akkor szavazzam meg azt, hogy évi 600 ezer ft-t bukjak, és hiába túlórázok egész nap, azzal se keressek jobban?

Inkább az ellenzék álljon elő valami értelmes alternatívával.. puszillak

2015. okt. 14. 12:02
 8/39 A kérdező kommentje:
Jó lehet nem vagyok a hazafiasság mintapéldánya, de könyörgöm pénzből élek.. Nem fogok csak azért direkt rosszat magamnak, mert Mo-n nem létezik értelmes párt.. -.-
2015. okt. 14. 12:04
 9/39 anonim ***** válasza:
57%
Neked tényleg a Fidesz képviseli az érdekekdet. Legtöbb ember viszont érzelmek alapján szavaz.
2015. okt. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
52%

"ezzel átkerültem másik adósávba és és kevesebb lett a fizetésem, mintha nem maradtam volna bent."


Kis hazug. Legalabb mielott kamuzol, nezz utana hogy mukodik a savos adorendszer.

2015. okt. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!