Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kerítést ellenzők a Párizsi...

A kerítést ellenzők a Párizsi szervezett terrorakció után is azt mondják, hogy nincs szükség kerítésre?

Figyelt kérdés

2015. nov. 14. 10:18
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
54%

Nem,most liberálisék azzal fognak jönni hogy nem a több százezer francia muzulmán bevándorló követett el egyszerre merényletet,hanem csak 10-15.


Tehát továbbra is jöjjenek csak a muszlimok tonna számra,ellenőrizetlenül...

2015. nov. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
35%
És a kerítés mit old meg ha már itt vannak évek óta? Zárjuk körbe Európát? Úgy is lenne egy vámtiszt vagy bárki aki egy határnál megkenhető lenne és lám már itt is vannak!!!
2015. nov. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
27%
Azt írogatják, hogy a menekültek is ezek elől menekülnek, továbbra is segíteni, befogadni kell őket...
2015. nov. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
86%

# 1:


Vona Gábor liberális állásfoglalása a muszlimokkal kapcsolatban:


"Azt hívják ugyanis rasszizmusnak, ha néhány ember cselekedete miatt egy egész népet, egész kultúrkört kollektívan megbélyegzünk - jelentette ki a Jobbik elnöke, aki szerint, ami az arab kultúra ellen folyik itt Magyarországon is, az lejárató kampány, az maga a rasszizmus".


2010. szeptember 11. - Arab-magyar barátság napja


Engem egyébként az is meglep, amikor az M1 egy néger fickót mutogat, akit az mentett meg, hogy a telefonja felfogta a lövést. Hogy fér bele egy fekete áldozat abba a képbe, hogy az összes bevándorló kollektív tudattal rendelkezik és az európai kultúra lerombolására törekszik.

2015. nov. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
21%

Szeretnénk segíteni több tízezer olyan ártatlan emberen, akik ilyen szörnyűségek elől menekülnek. És ezt ti is pontosan látjátok, mint itt le is írtátok (1. és 3.). Szóval annyi az érvetek, hogy ehh, hadd dögöljenek meg, azok csak arabok, nem ér semmit az életük.


Egyébként a kerítésnek volt bármi hatása? Nem. Lesz bármi hatása? Nem. A kerítést nem csak azért ellenzem, mert támogatom a bevándorlókat, hanem azért is, mert egyszerűen pénzkidobás, aminek a világon semmilyen hatása nincs semmire. Egy szimbolikus gesztusnál nem több.

2015. nov. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
81%

Bár Párizs körül nincs kerítés, de a Charlie Hebdo merénylet óta fokozott rendőri, katonai, titkosszolgálati jelenlét volt.

Mégis megtörtént egy újabb merénylet.


A terroristák csak röhögnek egy ilyen kerítésen...

2015. nov. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
51%

1. A kerítés semmit sem ér.

2. Nem a menekültek követték el ezeket a szörnyűségeket.

2015. nov. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
62%

Az, hogy van kerítés vagy nincs egyáltalán nem jelenti azt, hogy mindenkit ellenőrzés nélkül engedjenek be.


Soha senki nem akart olyat, hogy bárki jöjjön aki csak akar, egy liberális sem.

(Zárójelben megjegyzem aki terror támadást akar elkövetni, az szerinted nem tudja megoldani hogy bejusson az adott országba? Nincs elég kapcsolata a terror szervezeteknek, hogy útlevéllel, tök legális úton bejuttassanak ilyen embereket? Vagy ezelőtt soha az ég világon nem volt sehol sem terror támadás?)

2015. nov. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom (bár sejtem) mások mit mondanak, csak azt tudom, a kettőt (a párizsi terrort és a magyar kerítést) összehozni rendkívül kifinomult fantáziára vall. A valóság, továbbá az ok-okozati összefüggések ilyen mértékű semmibevétele nem mindenkinek sikerül. De csak álmodozzon, akinek erre van szüksége, engem nem zavar akkor se, ha tudom, őt zavarja, hogy engem nem zavar. Na mindegy.
2015. nov. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
35%

"És a kerítés mit old meg ha már itt vannak évek óta? Zárjuk körbe Európát? "


Nem akarlak elkeseríteni, de a körbezárás folyamatban van. Igaz, hogy mivel Fayman, (osztrák kancellár) , meg a hozzá hasonlóak hónapokig arról papoltak, hogy a magyar kerítás szar, meg emberetlen, ezért ők nem oylant építenek, hanem ajtócskát külső szárnyakkal. ( hogy értsd, kerítést építenek, de mivel a saját balos választóinak eddig az ellenkezőjéről. pofázott, ciki lenne nyiltan bevallani)

A szlovánek is kerítést építenek. 8ha az kész lesz, akkor az osztrákok vszinüleg elbontják) Ezért a Horvátok is rá fognak kényszerülni. És igy tovvább.

Ki kellene nyitni a szemecskét.

2015. nov. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!