Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 70-es évekbe Izrael lelőtt...

A 70-es évekbe Izrael lelőtt egy magyar utasszállítót 270 magyar meghalt HOGY IS VAN EZ ŐK KÉMREPÜLŐKKEL JÖHETNEK?

Figyelt kérdés

Beyruti Malév gép volt és lelőtték


ők meg 2 kémrepülővel is jöhetnek és ők vannak fel vannak háborodva?

Antiszemitizmussal vádolnak?

Jaaa és tudjátok ez a táv megfelel Izrael és Teherán közti távolságnak?


izrael megteheti...


mi meg hozzuk a formánkat és egymásra mutogatunk...

ráadásul titkosítani akarjuk a dolgot


kérdem én milyen országba élek?


2010. márc. 21. 02:22
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

bocs 2x írtam a "vannak" ot


ettől hangos az egész cég ahol dolgozok most így éjjelesbe mindenki fel van háborodva köztük én is



hova süllyedünk?

2010. márc. 21. 02:27
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
2010. márc. 21. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%

Angolul

[link]


In a 2004 documentary film shown on Hungarian TV, a Hungarian woman talked about the former crew of RAF Olympus long range radar station in Akrotiri, Cyprus testified that they saw the Tu-154 being shot down by an AA missile fired by another aircraft, whose radar signature was characteristic of the F-4 Phantom II. Only the Israeli Air Force operated such craft in the area and that specific area fell also under their control.

2010. márc. 21. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%

"Beyruti Malév gép volt és lelőtték"


Tudod, kik és mik utaztak ezeken a bejrúti járatokon? Tudod, kik vettek jegyet erre a járatra aznap, amikor lelőtték? Persze, fogalmad sincs a korról, ezért nem érted a történetet.


Persze sok ártatlan ember is meghalt - nem is annyira az izraeli légierő, mint inkább a magyar kormányzat részéről volt mocskos játszma - amit nyilván te is tudnál, ha értenéd ezt a történetet. De valószínűleg úgysem nézel utána, mert beéred azzal, hogy egy kicsit hőböröghetsz a zsidók ellen.


"ők meg 2 kémrepülővel is jöhetnek és ők vannak fel vannak háborodva?"


Engedélyük volt rá. Nincsenek különösebben felháborodva.


"kérdem én milyen országba élek?"


Talán ha kicsit olvasnál, műveltségre tennél szert, némi gondolkodással csiszolnád az agyad stb., akkor kevesebbet hőbörögnél és jobban értenéd a világot, amiben élsz.

2010. márc. 21. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

mert te persze mindent tudsz és értesz, buta kis 5.34-es.

Az igazság az, hogy Izrael bármit megtehet, és meg is tesz M. o-on is. Peresz emlékezetes kijelentése óta minden aljasságot el tudok róluk képzelni.

2010. márc. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Agyatokra megy ez a dolog! A gépek 3 országon is keresztül repültek,hogy Magyarországra érjenek! Erre engedélyük volt,mert már a törökök visszafordították volna őket.Azt sem értem,miért hiszitek,hogy éppen a mi országunk kellene Izraelnek? Azért,mert Perez hülyeséget mondott? Nem ő az egyetlen politikus,aki ostobaságokat beszél! Ahogy ostobaság azt állítani,hogy a vizünk kell a zsidóknak! Sokkal több ország van Európában is,ahol nagyobb az édesvízkészlet,mint nálunk? Miért pont a magyar víz kellene nekik.Nem vagyok zsidó,és nem is pártolom őket,de az ilyen hülyeségeket nem tudom elhinni.
2010. márc. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Köhömm 60-an haltak meg.
2010. márc. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%
Kedves kérdező nem megoldható,hogy a gondolára írogasd a szarodat?Itt már mindenkit untatsz,ott amagadfajták közt meg is dícsérnének,hogy hűdeokos gyerek vagy.Kössz..
2010. márc. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%

Nincs zsidó honfoglalás, MI?!


Peresz beszéd --> Sukoró --> kémrepülőgépek --> mi jöhet még???


de persze én csak egy "hülye Jobbikos" vagyok aki nem látja az összefüggéseket

2010. márc. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
A zsidóknak mindent szabad, aki felmer tenni egy kérdést Izraellel vagy a zsidósággal kapcsolatosan, az automatikusan antiszemita. Kérdező, te is az vagy.
2010. márc. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!